Виножито богатство

Виножито богатство е прилог на долгата листа на онлајн слотови кои нудат некои динамички комбинации на бои што репортажите изгледа како шарени како вистински виножито. Лансиран од страна Никта, this game has its quality graphics which make people forget that it is just another visual slot. Ти е дозволено да удел помеѓу 20p спин до £ 500 со џекпот од 500. Не е огромна сума во споредба со други слотови, но вреди да се даваат се обидеме!

Play Now

Вози на виножитото со Бесплатно Виножито богатство слот

Бесплатно Виножито богатство слот доаѓа како пет ленти слот нудат дваесет paylines. Тоа е дизајниран со една ирска тема, заедно со разни поддршка на симболи. вредности на картичката 10, J, Q, К, и А и слот логото дојде како стандард симболи. Со ова, играта има овошје елемент машина стил кој често дава вистинско чувство како да го прават тоа најдобро бесплатно Виножито богатство Слот.

Блескавата златник отсликува диви симбол, кој ви помага да се формира Високата на тастатурата. Трите бонус симболи на играта се на сакаат добро, тенџере на злато и досаден leprechaun.

бонуси

Поради својата возбудлива бонуси, ова Бесплатно Виножито богатство Слот се здоби со себе многу љубов. Еден од нив е на патот кон богатство бонус. За да се активира овој бонус, вие само треба да се приземји три Leprechaun растера симболи насекаде во поглед. На претстојните екранот ќе ви покаже на патот полн со вредни предмети означени на тркалото на среќата. копчето "Спин" ќе започне на тркалото за вас. Clicking on ‘Collect’ will collect the number which has been landed over the reels. Било кој број помеѓу еден за да се шест ќе одлучи наградата за вас.

На сакаат добро бонус е уште еден бонус. Слетување на три или повеќе Сакајќи Велс ќе предизвика овој бонус за вас. After this, ќе треба да изберат еден од бунарите од отворена екранот и потоа добро ќе се открие мултипликатор за вас.

Вториот бонус е Саксии на злато бонус. Од слетување три садови од злато на репортажите две, три и четири ќе се игра оваа бонус. Две саксии на различни вредности ќе се појави во текот на екранот што ќе се вртат низ главата на leprechaun е. Тие можат да бидат злато, Сребро или бронза. Во тенџере што ќе слета во текот на стрелката ќе биде вашата награда.

Play Now

Боите се во собата за вас!

Овој бесплатен Виножито богатство Слот има магична музика, заедно со некои блескави графика ќе ве натера да се побара повеќе од тоа. Бонусите редовно ќе се активира овозможувајќи ви да се земе некои големите количини дома. Не сакате да дознаете она што боите на виножитото имаат скриено за вас?