Близнак Спин Делукс

Близнак Спин Делукс ™ од NetEnt е еден од Најдобрите бонус слотови игра на располагање за онлајн коцкари. Тоа доаѓа со неверојатна карактеристика Twin Макари и Кластерот Плаќа систем кој може да се добие играчи заработуваат мултипликатор од колку што 1,000x жртвувал нивната сума. Дознајте повеќе за овој интересен онлајн слот од читање на преглед подолу.

Играј сега

Започнете ја репродукцијата бонус Игра Најдобар слотови со Износ токен

Се на интернет денес и да се регистрирате со признат игри сајт да се отвори сметка за играње и бидете на вашиот депозити обложување. Близнак Спин Делукс ™ се гордее како еден од најдобрите слотови бонус игри на располагање поради неговата флексибилност. Ниско ризична онлајн казино коцкари може да се искористат ако тоа е мала сума за обложување.

Со само 10p можете да почнете да играте оваа 6 ролна игра. Од друга страна, играчите можат да се обложуваат високо како 100 £ ако тие преферираат. Нема paylines во овој слот, се потпира на Кластерот Плаќа систем наместо. Мора да формираат групи на слични икони и соседните ленти за да може да се формира победа кластерот. Симболите на шоу вклучуваат, J, К и П, како и црвениот 7S, барови, камбани, цреши и сини дијаманти.

Постигне поголема Победи Со Двојниот макара Карактеристики

Една од карактеристиките во бонус игра Најдобра Slots околу е карактеристика на Твин Макари. Еве една ролна во собата ќе се прошири за да се спои со друга ролна сет. А најмалку три макари и максимум шест ленти можат да се спојат.

Симболите на проширување на сет ролна ќе се удвои на соодветните позиции на другите во собата ролна. Ова ќе им помогне на играчите да имаат повеќе кластерот победи, победи мултипликатори и подобрување на нивната севкупна очекува исплати.

На мултипликатори во Најдобра Slots бонус игра достапните

Ако сте за да се заработи за победа кластер во бонус игра најдобар слотови на располагање, треба да имате група на девет појавување на симболите. За играње симболи картичка, ако имате еден кластер на триесет и на овој симболи, ќе добиете 100x удел мултипликатор.

За кластер се состои од триесет цреши или ѕвона, ќе добиете 250x удел мултипликатор. Барови и црвена 7S ќе ве освојат 500X удел мултипликатор (i.e. кластери на 30 за или). Највисок удел мултипликатор да се заработи во оваа слот е 1,000x. Ова се постигнува со слетување сложувалка од триесет сини дијаманти.

Играј сега

Да ги сумира

Постојат многу позитивни од овој онлајн слот. На графика се направи во футуристички начин и на саундтракот дава на играта многу енергија. функција близначки Макари е оној кој ќе ви помогне да слета групи на појавување на симболите почесто додека кластери на триесет сини дијаманти ќе заработи неверојатни 1,000x удел мултипликатор.