Wolf Cub

Wolf Cub е ново дизајнирани Најдобрите бонус игра слотови кој е развиен од страна на Нет Забава. Овој слот игра е тематските на слатки животни и младенче волк е adventuring во снежните шуми. Слот доаѓа со совршена cartoonish дизајн. Присуството на живописни графики, смирување анимации и весели звуци направи совршен амбиент. Играчите имаат можност да се обидува својата среќа во слободен режим или за вистински пари. Играта е достапна за Android мобилни телефони, десктоп компјутерите, таблети, iPads или IOS. Играчот може да се очекува здрава Врати се на процент играч 96.34%.

Играј сега
 

Одете На авантура со оваа Најдобра Slots бонус игра!!

ова Најдобрите бонус игра слотови е дизајниран со 5 ролна, 3 редови и 20 фиксна paylines. Слот е поставена во снежните wintery шума каде карикатури и волкот младенче е на ноќта патување со цел на во потрага по богатства и бонуси. Снегулки лебди врз земјата изгледа смирувачки. Играчот има можност да го поставите минимален залог од £ 0,10 по спин на максималната залог од £ 200.00 по центрифугирање.

Ова Најдобра Slots бонус игра 5 симболи висока вредност кои се состојат младенче на волкот, дива мачка, мечка, був и лос, со оглед на тоа играње симболи картичка дизајниран како лопати, дијаманти, срцата и клубови претставуваат симболите пониска вредност.

Дивите симбол на овој слот игра е снежните "волк печати", која ќе дејствува како замена за сите Високата на тастатурата додека пак растера симбол на слот е претставена со полна месечина.

бонуси

слободен врти

Оваа функција ќе бидат генерирани од страна слетување 3 или повеќе растера симболи кои се на полна месечина насекаде во пред и потоа во моментот сите ленти кои содржат растера симболи ќе се вртат и секоја позиција ќе се открие бројот на вртења кој играч да додадете оние броеви. Играчот е доделена од вкупниот број на спин.

Blizzard Функција

Оваа функција е доделена ако куп на појавување на симболите се наполни салата на ролна 1. Следна, играчот треба да се обиде да ги преуредите други симболи премногу што се на репортажите на таков начин што тие се совпаѓаат едни со други. Оваа функција може да се примени на диви симболи на отворот.

Да ги сумира

Играј сега
 

Wolf Cub е една симпатична, фасцинантна и прекрасна Најдобра Slots бонус игра со зимски дивиот свет и атрактивна функција слободна врти. Играчот дефинитивно ќе уживаат во пријателски животински ликови во овој слот. Играта е висок квалитет на билет и играч има неверојатна шанса за победа џекпот износ на 10000 времето на нивниот удел. Севкупно, Слот за игра е вреди да испробате.