ВИП живо Блек Џек

 

 

 

во живо дилер игри станаа многу популарна во денешно време како овие даде вистински казино искуство на играчите да се игра од удобноста на своите домови на мобилен или десктоп. NetEnt започна во живо дилер игри во својот 2013. Таа користи веб камера технологија, за да поток во живо на човечкото дилери, кои седат во студиото да се создаде вистинска земните казино. ВИП живо Блек Џек нуди повисоки граници табелата на играчи кои го прават тоа премногу високо вреднувано.

Играј сега

За програмери на Live VIP Блек Џек

NetEnt е основана во 1996 од познатиот земните казино и е обезбедување на различни казино игри и софтвер за различни онлајн казина низ целиот свет. Компанијата е позната по развивање супериорни квалитетни игри кои доаѓаат со одлична графика и звук. на ВИП Мобилни Џек Игра е живо дилер игра креирано од нив.

За играта

на ВИП Мобилни Џек Игра од NetEnt нуди граници маса што се начинот на кој повисоки од повеќето други ВИП наслови на располагање од други програмери. ВИП живо Блек Џек е многу едноставна и јасна игра. Како резултат на играта зависи од карти ќе се третира како и колку добро обучен сте со правилата на играта. Заедно со среќа, што треба да се има стратегија и потребните вештини за да го добиете саканите резултати. ВИП Мобилни Блек Џек игра се игра со 8 редовно палуби картичка. Постојат седум места на располагање во секој од табелата игра оваа ВИП Мобилни Џек Игра.

Сепак, масите остануваат отворени 24/7, за да може да се игра оваа игра секогаш кога сакате да и од таму каде што сакате да го. разговор кутија е дадена во горниот десен агол, така што ако сакате да можете да разговарате со продавачот и другите играчи на маса. Под полето за разговор, ќе најдете информации икона клик на овој за да се открие вашиот облог износ и рамнотежа. Играта ви овозможува да го посетат главниот лоби каде што можете да изберете на табелата сакате да играте на. Вообичаените опции на Стенд, Удри, Сплит и двојно се достапни во зависност од карти сте се занимаваа.

Играј сега

Некои од карактеристиките на ВИП Мобилни Џек Игра се:

  • Шармантна, но добро- обучени дилери
  • Разговор во живо опција
  • Лесен за користење интерфејс базиран интуиција
  • Екстремно висока RTP

резиме
ВИП Мобилни Џек Игра следи правилата на традиционалните блек џек, Значи, ако сте ја играле блек џек пред тогаш треба да бидете во можност да го следат оваа игра лесно.