копија мачки

копија мачки е една од најдобрите игри цртан филм стил што ќе може да игра во било кое врвот сајт казино слотови. Темата потсетува на популарната "Том и Џери" шоу и изгледа навистина смешно премногу. Слот е поставена во позадина на градот со станови околу, на светол сончев ден. Постојат пет ленти со 25 paylines и играта ви овозможува да се прилагоди на вредноста на ниво на залог и монета како на изборот. Ограничувањето за обложување е меѓу 0,25 £ и £ 250 на вртење. Постои цртан филм стил џез музика во позадина, која создава веселото расположение.

Играј сега

За инвеститорот на копија мачки

Оваа шарени цртан филм стил слот игра која ќе може да игра на врвот сајт казино слотови беше развиена од страна NetEnt. А многу популарна провајдер онлајн казино игри решенија со стотици различни различни наслови игра на нивната листа.

За играта

Ова е многу визуелно привлечен игра со шарени тема и атрактивни симболи. Симболите се црвена смешно мачка лицето, розова симпатична мачка лицето, лути се соочуваат со сина мачка, глушец играчка, шише млеко и риба коска. црвена смешно мачка лицето е на врвот плаќаат симбол со 200 пати на вашиот удел со пет од ваков вид. Симболите пониска вредност на овој врвот сајт казино слотови игра се четири различни бои мачка шепа отпечатоци. тие плаќаат 25 пати вашиот удел на секој пет на еден вид. А златно симбол мачка и вратот вратоврска ѕвоно на мачката се симболи бонус.

  • Диви бонус: Златното мачка е дива симбол и тоа е замена за сите со исклучок на симболот на ѕвончето. Кога диви појавува во наредени формирање за покривање на првата ролна, тоа предизвикува copycat функција. Во овој случај, сите симболи на мачката од репортажите две до пет пак во дивината.
  • растера бонус: симболи на ѕвончето е карактеристика на овој растера врвот сајт казино слотови игра. Се чини дека само на еден макари, три и пет. Ако се појават сите три натпревари, ќе се доделуваат десет бесплатни вртења. Спиновите може повторно да се активира за време на слободното игри премногу.
  • copycat Функција: А со полно магацинот на секој симбол мачка активира оваа функција,. Кога тоа се случи, сите други мачка симболи на репортажите се претвори во мачка која се активира функцијата. Ако црвената мачка активира copycat тогаш ќе победи највисок удел, бидејќи тоа е топ-ценет симбол.

Играј сега

резиме

Ова е една од најпознатите шарени и функција богата со игри, кои ќе може да игра во било кое врвот сајт казино слотови. На графика и анимација во играта да ве забавуваат во текот на сесијата.