Panda Pow

Молња Сандаче слот машина Panda Pow е инспириран од успешна филмска франшиза Кунг Фу Панда. It is a казино без депозит бонус видео слот кој нуди различни изненадувања на играчи. очигледно, на карактеристиките на играта Кинески естетика. Заедно со се визуелно привлечен, исто така е доста едноставно да се игра премногу. Играта е прилично предвидливи што го прави доста погоден за почетници. Играчите се наградени со мала, но честите победи во текот на играта.

Play Now

За програмери на Панда Pow:

Основачите на Молња Box игри се опремени со повеќе 20 години искуство во дизајнирање на игри со фокус на математика. In 2004 тие дојдоа со нивните сопствено студио и почна да снабдување слотови за гејминг индустријата. This казино без депозит бонус играта е нивната најнова понуда.

About the game

This казино без депозит бонус играта има црвена боја на заднината што е исполнет со храмови и Ориентот тематските украси. игра програмери се чуваат изгледот навистина едноставен за разлика од другите ориентираат тематските игри достапни на интернет, што го прави повеќе остварливи. На графика се исто така исклучително лесен и во исто време привлечна која обезбедува многу пријатно искуство игри. Постојат пет макари и три реда со 25 фиксна paylines. Исто така, ќе се најде на владата авто игра игра која ти овозможува да се направи истото залог повторно и повторно. Симболи на репортажите вклучуваат златна рипка, фенери, украсени фанови, 3 златни жетони, бебе панда и симболи стандард картичка.

Другите карактеристики на овој казино без депозит бонус игра, се како што следува:

  • Диви и Растера– Оваа игра има симбол панда што дејствува и како диви како и растера. Симболот на панда е замена за сите други симболи на репортажите. Ако самото место пет од нив во исто време ви се наградени со слободни врти. Ви застане шанса да победи до 20 бесплатни врти по ред.
  • Дополнителни диви симболи– Екстра диви панди се задржи на кои се појавуваат во текот на слободен врти круг. Тие можат да се појават насекаде со исклучок на ролна 1 и да се зголеми шансите за победа. Вие ќе бидете во можност да retrigger функција до времето сте во можност да најдат доволно панда растура.

Play Now

Summary:

Panda Pow има се што се случува за тоа, голема анимации, едноставни правила и да не заборавиме интересни парични награди скриени во текот на играта. This казино без депозит бонус Играта не е комплицирана на сите што го прави почетник пријателски премногу.