Класичен Блек Џек Голд МЗ

Победи на куќа во својата сопствена игра. Ниту еден или два, но со пет шанси со серија Класичен Блек Џек Голд МЗ. Како дел од серијата злато од Microgaming, можете да очекувате сите брзо игра, одлични анимации и звук.

Класик Блек Џек игра МЗ ја следи истата основните правила на Европската верзија. На разликување фактор е дека тоа е игра со 5 стандардни палуби 52 картички, наместо 2 палуби. И покрај тоа што дава посебна куќа на работ, играчот има луксузот на обложување до 5 раце за еден договор. Дилерот има уште една страна да се игра. Тоа значи подобро шансите за победа.
Исклучителна во детали и изработка, Класичен Блек Џек Голд МЗ има печат од Microgaming сите над неа. Играчот е претставен реална графика, аудио и видео ефекти, тоа е исто толку реално колку што е можно. Брза преполни со функции, Ова ќе ви овозможи да се доживее вистински казино влијае на правото во вашите домови.

Дозволувајќи им на играчите целосна контрола врз играта, можете да експериментирате со различни облози паричка на располагање. Почнувајќи од 1 кредит до 200, може да се направи залог, повторно залог или јасно соодветно. со 5 раце на располагање по натпревар пробате различни стратегии со минимални облози да имаат победничка можност.

Игра класичен Блек Џек Голд МЗ за вистинска акција и возбуда. Ефикасно игра пет натпревари, наместо на еден, фати сите на забавата и победи тука.

Game Features

• Исплата Блек Џек: 3:2
• осигурување: плаќа 2:1
• Број на палуби: 5, 52 картички секој
• дупка картичка: Не
• Мулти Рака: Да
• Кредитна чип залог опсег - 1 to 200
• Услуга трибина на 17: Да
• предавање: Не
• Двоен надолу: Само на хард вредноста на 9, 10, 11
• Подели: Да
• Повторно Сплит: Не
• Сплит Aces: Да
• Autoplay: Да