крв кралица

Крв кралицата е прекрасен Казино Slots бонус слот напојува со железо пес студио. Слот користи вампир тема заедно со поставување на гаден ноќен живот кој се формира на позадината на макари. Тоа е добро дизајнирана слот со креативни визуализации и анимации. исто така,, напнатата саундтракот придонесува за атмосферата на овој слот и на тој начин, тоа обезбедува ангажирање на повеќе искуство на играчите. Севкупно, ова Казино Slots бонус слот е брзо се движат и нуди големи победи.

Играј сега
 

Исполнуваат крвопијци во оваа возбудлива Казино Slots бонус Слот!!

ова Казино Slots бонус слот 5 макари, 3 редови и прекрасни 30 фиксна paylines. тука, сите акција е основана во внатрешноста на портата на гробиштата што е делумно осветлена со полна месечина на небото и чувано од страна на разни скелет резби поставени на двете страни.

На високото симболи вредност на овој Казино Slots бонус Слот се прикажани со кралицата, сјае црвени кристали, пар на дрвени стапови, Ван пеколот и трансформираната вампир. со оглед на тоа, Џек, кралицата, Кралот и Аце симболи се сметаат за пониски вредности.

исто така,, диви икона е Gargoyle, која се јавува само на горниот ред и кога тоа се случи, тоа ќе се протегала за пополнување на други позиции. Исто така може да ги замени сите други за создавање на победничка комбинации за разлика од срцев растера. Згора на тоа, минималната и максималната облози од £ 0,30 и £ 90,00 можат да бидат поставени тука.

Примамливата бонус функции да се провери од:

бесплатни врти

Тоа ќе се активира од страна на добивање на 3 колку повеќе срце растера икони некаде на екранот за кој играчите ќе заработи следните:

  • Дваесет слободен врти се победи за три срцето растура.
  • Триесет слободен врти се победи за четири срцето растура.
  • Педесет слободен врти се победи за пет срцето растура.

Играчите сега можат да изберат еден од 2 слободен врти опции или режими:

  • Ван пеколот Света Вода - во рамките на оваа, некој од светата вода дивините слетување на ленти ќе се прошири од еден симбол во тоа време, освен ако таа ги опфаќа до четири позиции. и, тогаш тоа ќе бидат повлечени.
  • BloodQueen напивка - кога крв напивка приказ на врвот на втората, трето или четврто макари, ова ќе се прошири за да ги прикријат целата ролна. исто така,, со секоја наредна спин, диви репортажите ќе продолжи 1 одржи кон лево, освен ако тоа паѓа на работ.

Да-ги сумира

Играј сега
 

Крв кралицата има совршена сет за Ноќта на вештерките сезона и со тоа, љубителите на вампир дефинитивно ќе се допаѓа овој слот. Тој нуди подобрена слободни врти функција која им овозможува достоен приходи. Ова е висок варијанса слот со можни победи од околу 1000x удел на играчот. На РТП е 96.06%.