Делфин злато ѕвездени Джакпот

Делфин злато ѕвездени Джакпот е 5 ролна мобилни слотови бесплатни бонус игра оваа игра со 40 paylines со обложување граници на 48p до £ 60 спин. А убава подводни тема со шарени корали и длабоко синото море водата е позадина на овој слот игра. Она што ја прави темата изгледа пореални се звуците на притисокот на водата, бранови надморска и вода меурчиња. Исто така, постојат неколку анимирани seahorses дека се крене со линии на меури. Тие имаат четири реда наместо три во повеќето слотови. Тоа се направи патот за повеќе симболи висока вредност кои придонесуваат за големи победи.

Играј сега

За инвеститорот на Делфин злато Ѕвездената Джакпот:

Ова визуелно задоволство мобилни слотови бесплатни бонус игра беше развиен од страна на Никта (осветлување кутија), креативен игри компанија која има произведено неколку слотови со уникатна теми. Сите нивни игри нудат забава и забава, заедно со огромна можност за победа пари

Играј сега

За играта

овој прекрасен мобилни слотови бесплатни бонус Играта се игра со некои атрактивни симболи кои одговараат на theme.Electric зраци, на врвот плаќаат симбол со 500 пати вашиот удел и 1000 пати вашиот удел кога ќе се појави со диви следи од страна на морето желка, шарени риби, корали, и клучеви се основа симболи на играта. 9 до К од карти за играње се симболите пониска вредност кои нудат 25 пати на клада на пет симбол слетувања на вториот ред. Сина и златна делфини се две бонус симболи на играта, кои нудат различни бонус победи.

  • Диви & растера: Сина делфинот е дива симбол како и симбол растера на оваа игра. Како диви, се појавува на макари 2, 3 & 4 и навлаки за сите симболи освен растера. Три или повеќе појавување на диви предизвикува слободни врти од 3 се врти да се 21 се врти кога 6 до 12 знаците се јавуваат и од диви појави во наредени формирање, до 12 е лесно е можно што вашите шанси за добивање на бесплатни врти полесно.
  • Златен делфин: Злато делфин во овој мобилни слотови бесплатни бонус играта е втора дива симбол и се појавуваат само во текот на слободен врти. Најдобриот дел од ова е појавата на макари 2, 3, 4 & 5 што повеќе слободни врти и диви победи можно за време на бесплатни игри. Овој симбол заменува сите симболи освен сина диви делфинот.

резиме:

Врз основа на темата на спокоен водната светот, ова мобилни слотови бесплатни бонус игра е дефинитивно еден вид на слотот со повеќе слободни врти и слободни врти е лесен вратата на оние големи победи.