вртење тотеми

вртење тотеми е 5 ролна слот игра посветена на мајчин јазик американската цивилизација и го постави во позадина на пустината со карпести планини околу. На тотеми се состои од три реда на маска симболи на човековите, птици & животни кои го прикажуваат вековната традиција на Маите. Исто така постои и една симпатична малку индиски чувари на светите тотеми и танцува секој пат кога ќе се добитна комбинација. Постои многу благотворно и импресивни музика во позадина што го прави да допрете нозете на својата мелодија. ова мобилни слот без депозит играта има 11 фиксна paylines да се обложи со и спектар на обложување е од £ 0,10 до £ 100 максимум на вртење.

Играј сега

За инвеститорот на претворање на тотеми:

оваа неверојатна мобилни слот без депозит игра беше развиен од страна на Thunderkick, нова и иновативна компанија игри во казино индустријата, кој веќе заработил популарност од нивните креативни теми игра. Тие се лиценцирани и регулирани од страна на игри комисии во голем број на земји во кои се играат своите игри.

За играта

Постојат пет база на симболи во овој мобилни слот без депозит игра и тие се мршојадец со очите & клун широко отворени, лице тигар, црвено лице личи пилешко, розова ѕвер лице, зелена жена лице, лице сина човекот и спиење мршојадец. Отвори очи мршојадец со блескав W над нејзиното лице е симбол на врвот вредност со 25 пати вкупната количина залог да се победи со пет од неговите настапи на payline. отворени очи и спиење мршојадец маски, исто така, бонус симболи на играта.

  • Заспаната Диви: мршојадец спиење е дива симбол и дејствува како база на симбол, но се претвора во дивината кога е активирана гром ролна. Дивите потоа заменува сите симболи во игра, освен симбол растера. Активната диви, исто така, плаќа највисока победа удел на пет од неговите настапи.
  • Гром змија Растера: симболите на змија се карактеристика на овој растера мобилни слот без депозит игра и кога ќе слета на ролна, го претвора целиот ролна во ролна гром. Еден гром ролна конвертира сите симболи на спиење мршојадец во активна дивините на тој начин подобрување на вашиот победи.
  • бонус игра: Кога три или повеќе растера симболи се појавуваат за време на вртење, тоа предизвикува бонус игра со пет врти во него. Сите гром макари кои се појавуваат во текот на оваа игра ќе бидат замрзнати до крајот на сите 5 спинови, можете доделување на тие големи победи влоговите.

Играј сега

резиме: Ова е еден од најдобрите плаќаат мобилни слот без депозит игра со неколку бонус функции и голема победа може да имаат корист од.