развлечен патка

Ако љубовта гледајќи цртан филм покажува тогаш дефинитивно би сакал Пајо Паторот со смешни изглед и глас. развлечен патка е пет макари слотови игра базирана на цртан филм семејство на патки. Можете да играте оваа најдобрите бонус слотови сајт игра со нејзините 25 фиксна paylines. На позадината на оваа игра е анимиран езерото со лотос цветови и жаба на листот. музика на цртан филм стил во позадина ви држи постојано се забавуваат. Има некои навистина смешни ликови како игра симболи кои додадете забава елемент на макари. Ограничувањето за обложување во оваа игра е поставена со минимум од 25p и макс е £ 250 на вртење.

Играј сега

За инвеститорот на развлечен патка

Овој прекрасен цртан филм стил што ќе може да игра на вашиот најдобрите слотови бонус сајт беше развиена од страна NetEnt. А популарен бренд име во коцкање индустрија со стотици казино игри создадени за онлајн корисници.

За играта

Во овој смешен цртан филм базиран слот игра, можете да најдете симболите на семејството на патки. А машки деловен човек патка, домаќинка патка, на тинејџерки патка и неговиот помал брат, млад патка. Играње карти скршени лушпи од јајца се пониски симболи вредност на оваа игра која ќе може да игра на најдобрите слотови бонус сајт. Машкиот патка плаќа на врвот со 400 пати на пет од ваков вид на payline. Постојат две бонус симболи во играта и тие се грда пате и уште еден бонус симбол.

  • Диви бонус: симбол грда пате е дива карактеристика на оваа игра и таа ги опфаќа за сите други. Кога таа се појавува во добитна комбинација, симболот расте висока и убава патка за да го покрие целиот ролна. Така можете да очекувате тие големи победи со повеќе диви симболи. Во текот на слободен врти, диви појавува како проширување на дивината, редовно диви и колосална диви дека може да ги покрие целата три ленти.
  • растера Функција: Постои логото со слободен врти споменати на него и тоа е карактеристика растера. Сега дека знаете она што го прави, што треба да знаете како се прави тоа. Кога ќе се игра оваа слот на вашиот најдобрите слотови бонус сајт, ќе забележите три растера симболи отклучите некои бонус функции. Тоа може да се додели било една од петте функции, кои исто така се состои слободни врти од шест до петнаесет.

Играј сега

резиме:

Кога ќе ја играат оваа игра на најдобрите слотови бонус сајт, ќе ја доживее забава, заедно со разни бонус победи.