отпадници

Отпадници е визуелно привлечен Велика Британија слотови бонус слот објавени од страна на NextGen Игри на среќа. Тоа кажува приказна за 5 женски ликови од различни епохи и светови, кои се значајни за нивните прекрасни способности и достигнувања. Ова слотови Велика Британија бонус слот има забавна игра која ветува брилијантен тема и некои незаборавни анимации. Ова бонус слотови Велика Британија може да се репродуцира на сите уреди со минималната и максималната облози од £ 0,30 и £ 60,00 соодветно.

Играј сега
 

Ајде и да заработи убав победи во овој бонус слотови Велика Британија!!

карактеристики слот 5 макари, 3 редови и 243 можно победничките патеки, што значи дека ќе победи ќе бидат создадени додека појавување или слични симболи се во непосредна близина на репортажите почнувајќи од левата страна. исто така,, на позадината на високи планини надополнува ленти врз основа на која може да се случи или хоризонтално или вертикално се прошири симболи. Всушност, тие дури и може да се појави како големи 3 × 3 икони, со цел да им понуди повеќе освојувањето потенцијал.

слот се состои од 5 симболи повисока вредност кои се 5 ladies from across the time such as Raffaela Blaze, избрани Dragonslayer, Harries Hellstorm, Ivy Sabreclaw и Freya (Valkyrie на Valhalla). и, на пониски вредности се претставени со 5 обоени камења.

Дивите иконата е призната како златна "Диви", кој ќе застане за сите други симболи за да формираат победничка комбинации освен ледените икона бонус сина боја. исто така,, џекпот од 250x удел на играчот може да се стекнат со играње на оваа бонус слотови Велика Британија умно.

Наградува бонуси

Мега симболи

По било спин, две или три соседни ленти ќе се заклучи, а потоа се вртат заедно да ја покажат на мега симболи. Играчите ќе добијат Мега симболи кои се до три симболи средни и три ленти низ! Така, ова едноставно ќе им се обезбеди со подобрена победи.

слободен врти

Ова ќе се активира со ставање на три или повеќе сини бонус симболи некаде на макари. сега, осум бесплатни вртења ќе се даде на играчите на почетокот. Во текот на овие вртења, само 1 на отпадник дами ќе се случи на репортажите, заедно со сите други симболи дури и вклучувајќи дивините и икони бонус. исто така,, дополнителни врти да се активира од страна на добивање на уште три бонус икони во текот на овој круг. Така, играчите ќе добијат до шеснаесет слободни врти во вкупниот.

Да-ги сумира

Играј сега
 

Отпадници е атрактивна слот кој се игра со голема публика во целиот свет. Таа содржи врвен квалитет на графика и солидна саундтракот. Таа, исто така нуди импресивен бонус функции, кои им овозможуваат на неколку големи победи. Така, тоа е висока нестабилност слот со RTP на 96.37%.