самурај Сплит

Самурај Сплит е нов NextGen софтвер овластени слотот со пет ленти и дваесет и пет paylines. ова Бонус слотови депозити игра е инспириран од Кина и Источна култура. Репортажите на овој слот се транспарентни и се поставени против боиштата во кинескиот село. На графика се прилично добри и таму е тема поврзана музиката во позадина која го придружува на играчи во нивната игра. Ова слотови бонус игра има средна неусогласеност и може да се очекува од RTP 96.63%.

Играј сега
 

Сакате да пробате нешто ново? Зошто не бонус слотови депозити!!

Пред играчите се однесуваат на борбата со благородни воини, тие се советуваат да ги прилагодат своите обложување граници. Играчите со кликнување на мали “монета” иконата и да се нивните пари големина која се движи помеѓу 0.01 до 2.50. После што, на “Игра” копчето ќе се користи за поставување на макари во движење на избраните залог. Сепак, Ако тие кликнете на “Подесувања” тогаш Cogwheel во горната десна страна, ќе се отвори мени дава играчи можност да го поставите на нивните облози или да изберете Autoplay функција.

Ова слотови бонус игра има 5 икони тема поврзана вклучувајќи храм, самураите, меч, монтирани воин и мал шишенце. со оглед на тоа, играчи форма на пониски вредности.

Дивите икона е голем златен "Диви" што ќе ги замени сите други икони за да се формираат победничка комбинации освен за банер растера икона.

бонуси

воин спин

Во текот на еден спин J, П, А и К може да се отстрани од репортажите за да се обезбеди играчите со можност за создавање на поголема победа.

Сплит Симбол

Во текот на оваа функција, самурајски меч користеше уметност ќе дојде во рака и тоа може да се случи на било кој од спин за режење 1 или повеќе икони на половина. и, во овој процес, тоа ќе создаде повеќе икони и потенцијално ќе ги зголеми шансите за поголем победи i.e до 32 пати на стандардни исплата.

слободен врти

Ова се активира со слетување 3, 4 или 5 на растера икони во секој поглед на екранот, за кои тие ќе бидат доделени 5, 10 или повеќе слободен врти, соодветно; сепак, ако 5 растура се слета на макари и сите од нив се поделени по самурај потоа најсреќните играчи се доделуваат до 480 бесплатни врти.

Да ги сумира

Играј сега
 

Постои cartoonish стилизирана чувство на Самурајот Сплит што оди со темата многу убаво. Има 3 различни бонус круга кои се доста интересни, како и наградува. Севкупно, Овој бонус слотови Депозит игра е профитабилен, борци игра која нуди вредност џекпот до 500 пари во игра.