Џокер Про

Ова е 5-макари и 10 payline слот и техно чувствуваат кон него. Оптимист саундтракот и непречено игра ја прави уште поинтересна. Тоа е за сите Слот за слободни врти и мултипликатори. Достапни на сите уреди на оваа игра може да биде свој мини слот машина.

Play Now

За програмерите на Џокер Про слотови

Овој слот е развиена од страна NetEnt. основана е во 1996 NetEnt е специјализирана во обезбедување на квалитетни казино игри. Познат по своите врвни технологија тие не успеваат да импресионира со секоја нова игра.

About the game

Ова е 5 ролна и 10 payline слот со многу лесна игра. Играта е брза и има футуристички тема. Оптимист саундтракот целосно комплименти темата. Позадината е исполнет со овие сјајни светла кои го прават симболи издвоите Тоа е за сите Слот за слободни врти и да бидат подготвени да бидат наградени со многу од овие. Симболите на ролна вклучува барови, bells, дијаманти, потковица, три 7S и детелина. Дијамантот меѓу сите е на највисоко платени симбол и ако 5 од тие земјиште на вашиот плаќаат линии може да ви додели 200 пати од линијата вашиот удел или 20x вашиот целиот залог, ако тие доаѓаат во една payline.
симбол растера е капа на Џокер. Ако ви земјиште на една или повеќе од овие на ролна 2,3 and 4 да го активирате Повторно врти функција. Во оваа функција и во макари, број 1 and 5 се претвора во дива макари и жариште се појавува помеѓу 2,3 and 4. исто така,, симбол растера дека предизвикувачи на функција, исто така, ќе се претвори во леплива диви. Секој диви симбол, кој слета во текот на Слот за слободни врти или повторно се врти ќе предизвика оваа функција, повторно и, исто така, ќе остане таму како леплива диви. Дивината може да се појави на средината три макари и може да се замени за било симбол освен симбол растера.
Најголемата победа доаѓа кога три диви симболи слета на огнени жаришта. Ќе победи 1000x вашиот удел и функција на Ре-спин ќе заврши.
Минималната големина на залог е 10 пени, а максималната е £ 100.

Summary

This 5 reels 10 payline слот е лесно да се игра и Слот за слободни спин функција е многу благодарна. Во игра е брза и многу мазни. Џекпотот е многу голема, па дури и ако не победи на џекпот, сигурно ќе освојат нешто.

Play Now