Па на чудата

 

Па на чудата е еден магичен играта која носи митот за кои сакаат добро да се живее во сосема поинаков начин. Како што се очекува од Thunderkick, ова слот телефон казино играта е апсолутно феноменална да се погледне и игра е, исто така, брилијантен и уникатен.

Играј сега

За програмери на Па на чудата

Thunderkick е и доаѓаат компанија која веќе го направи своето присуство се чувствува во онлајн игри индустрија со производство на некои многу уникатна и визуелно привлечен казино софтвер. ова слот телефон казино Играта е една таква игра развиена од Thunderkick (Никта).

За играта

Првото нешто што е невообичаено во оваа слот телефон казино играта е отсуство на каква било макари или paylines, и барем на вообичаен начин. Гледаш добро во средината на екранот кој се случува да биде длабоко во шумата, опкружен со неколку огромни произлегува дрвја. Добро не е обичен, но со магични квалитети како што омаловажува со симболите од длабоко во себе. Ќе се бара да се добие барем три појавување на симболите, ако сакате да се направи добитна комбинација. Тоа е толку едноставно како што. Нема други правило е следен. There are nine different stones in this слот телефон казино игра вклучувајќи дивината. На највисоко платени основниот симбол е како скапоцен камен со црвена боја. Мултипликатори, исто така, се врежани во сивите камења расфрлани во основата на добро.

Другите карактеристики на овој слот се како што следува:

  • мултипликатори- Вие треба да добие три или повеќе појавување на симболи за да се направи комбинации победа. На идентични симболи ќе светат да се направи тоа лесно за вас да ги препознаат. Набргу по добитна комбинација е исплатена на блескав симболи се заменува со неколку нови симболи за да ви даде повеќе шанси за победа. All these recurring wins will get increasing multipliers up to 32x.
  • самовила Функција- Понекогаш може да се види малку самовила правејќи изглед на екранот откако сте имале губење на вртење. Самовила ќе го направи сите симболи еден од екранот исчезне. Нови симболи ќе се појави од внатрешноста на добро и да се одржи на исчезнатите симболи кои ви даваат втора шанса за постигнувајќи победа. Самовила, исто така, ќе се зголеми на мултипликатор до 32 пати со секоја respin.

Играј сега

резиме

Па на чудата е многу иновативен слот кој е апсолутно неверојатно да се погледне и ги наградува и со чести победи. ова слот телефон казино Играта доаѓа со импресивна RTP од околу 96.5%.