Тајните на Божиќ

Тајните на Божиќ, е сосема нов слот кој е дизајниран со карактеристики кои веднаш ќе го одреди расположението на Божиќ. Со квалитет на графика на екранот, овој слот игра е Инженерните со прекрасна игра и високи функции победа. Слот е натоварен со слободни врти функција за играчите да уживаат и да победи на најмногу од него. Оди напред и да го славиме омилен период од годината со оваа прекрасна игра слот.

Со високо вреднувано бонус функција, постојат голем број на победи, ако ви се вртат на ленти во право во овој Божиќ-тематските игра слотови. Можат да се репродуцираат во различни уреди, ова е една интересна игра слот со прекрасни икони на репортажите на слот; оваа игра има Божиќ изненадувања за играчи да победи. Визуелно привлечен и кој има фантастична игра, Постојат многу примери карактеристика која го прави ова мора да се игра.

За инвеститорот на тајните на Божиќ

Играј сега

Тајните на Божиќ се развиени од страна NetEnt кој е познат за игри на квалитетот што тие се развиваат. Тие создадоа многу казино игри и секој има квалитет на графика и е ценет за игра тоа е опремен. Тие се еден од најпознатите имиња во iGaming индустрија кои се обидуваат да им даде на играчите најдобро искуство.

Повеќе за игра

Има 5 макари и 25 paylines за играчите да играат заедно со и големината на проблемот се движи од 0.25 до 125.00. Ставете ја вашата залог и потоа кликнете на копчето Start за да се вртат на ленти, секој пат кога ќе земјиште на играчот за појавување на симболите, ќе има победи доаѓа на вашиот пат. Играта исто така има бесплатен врти, бонус круга и повеќе играчи да победи на повеќето.

На Божиќ камбаната е на највисоко платени симбол и може да се плати до 1250 пати големината на залог. Дедо Мраз е дива која ќе ги замени со други симболи за да се заврши Високата на тастатурата и победи што ви земјиште со дивите ќе биде повеќе. Растера од друга страна е претставена со вреќа играчки кои ќе го активира слободни врти и бонус круга. Направи поголемиот дел од високите плати симболи и функции, за да победи на повеќето.

Играј сега

резиме
Ставете ја вашата залог, завртете го макари, а потоа играат Тајните на Божиќ во врвот слот казино на сајтот. Мора да внимаваш на растера, диви симболи, и други специјални симболи за да победи повеќе со секое вртење.