Starmania

Постигнаа голема победа со Starmania кога ќе имаат милиони ѕвезди на чекање за вас да се вртат. Оваа неверојатна слот машина има шарени и светли тема на ѕвездите кои ќе се направи да падне во љубов со неа. Ние може само да сонуваат за постигнување на ѕвезди, но оваа игра ги носи да ви, на вашиот екран само на врвот слот. Ако сте некој кој ужива во убавината на ноќното небо, тогаш оваа игра е наменета за вас. Не само што се графика на оваа игра убава, Таа, исто така има висока стапка на враќање на повеќе од 95%!

Ако мислите дека вашата среќа е во ваша корист, тогаш тоа се обиде на со предење тука! Ставете ја вашата залог според вашиот буџет и нека вашата среќа зборуваат за себе. Кога ќе добиете комбинација од три или повеќе ѕвезди, Тоа е победа. Но, тоа е само основните победа. Во ова 5 reels and 3 линии игра, вашата среќа е во рацете на 6 светли ѕвезди. Но, тоа е дивините и растура кои имаат подобар работи во продавница за вас.

Ѕвездите се открие вашата среќа во Starmania!

 

А играч може да се обложи ништо од 0.10 to 20.00 кредити. со 10 paylines во сите, добивката се сметаат за двата начини - од лево кон десно и од десно на лево. Џекпот е кога 5 големи црвени ѕвезди се на слот во добитна комбинација, давање на магарешка 500 пати на ставката. Дури и после тоа, играчот може да избере да се коцка на победа.

Ќе знаете вашата среќа ѕвезди тука!

 

Дивите симбол се појавува на макари 2, 3 and 4 само, и може да ја замени сите ѕвезди освен симбол растера. симбол растера е многу благодарна симбол на играта. Со колку што е 200 пати на вашиот облог да се победи, Таа, исто така ја дава 10 free spins. И за секој слободен спин, постои дива што се означени заедно. Во мало, обем за да се победи големи добива само повисока.

Именувана е ѕвезда-манија со причина! Посветено на сите коцкање-манијаци, оваа игра е еден од ретките слот машини, кои се многу благодарна. Лесно да се игра и да се разбереме, постојат комплицирани бонус круга во овој. Темата е уникатен и око-фаќање, нема компромис за забава, и играчите ќе остави само побогати кога ќе престанат да се врти на Starmania!