Tomb Raider Лара Крофт

Обидете се да се задржи чекор со Tomb Raider Лара Крофт како таа оди на возбудлива и профитабилни казино авантура на макари. Изведба на скок од видео игри, филмови беше лесно. Повторување на истиот подвиг, верзија на слот познатите Лара Крофт победа награди за вас на 5 макари, 15 paylines игра.

Tomb Raider Лара Крофт симболи

Наместо да се биде креативен, познатите слики се гледа во филмовите формираат симболите на Лара Крофт Tomb Raider слот игра. Лара се види како таа удира победничка поза на макари со пиштоли ја, на Бенгалскиот тигар, идоли, загатки и симболи на картичката се појави на макари.

Карактеристики на играта

Tomb Raider Лара Крофт ќе доминира на 5 макари со paylines ограничени на 15.

Диви: Логото на игра на Лара Крофт Tomb Raider може вратот било која од други симболи од репортажите да се создаде победничка payline. Играта е 7,500 парички награда може да се победи кога 5 на овие симболи се појави на макари.

растера: На храбар и смел Лара е растера кој се појавува на репортажите во секое време, каде да се обрне растера победи. Таа може да се направи игра повеќе наградува кога 3 или повеќе од неа се појави на макари за активирањето на слободен врти. победи на 10 слободен врти со 3x мултипликатор. Ги направите тука ќе се појавува да ја принуди на слободен врти круг.

Друга бонус круг за гориво победи на играчот е бонус Гробот. Земам 3 или повеќе симболи бонус идол да предизвика оваа игра да се победи до 2,500 пари. Се движат во текот на нов екран каде што треба да ги 3 надвор од 12 објекти за да победи на случаен мултипликатори. Бидат наградени како опција може да се retriggered.

ме / Макс залог на центрифугирање (£ / $ / €): 0.01 - 0.05

Джакпот (£ / $ / €): 7,500 пари (база игра)

затворање мисли

Популарни конзола игри се направи транзицијата до слотови со различни степени на успех. Tomb Raider Лара Крофт стапки повисоки со својата брза игра и графика. Тоа е дефинитивно вреди да се игра за добри исплати и возбуда.