змеј победи

Змеј Победи е онлајн казино бонус слот игра со NextGen Игри на среќа. Овој слот доаѓа со голем број на бонус функции, за да ви даде една интересна игра. Постојат слободен врти, Проширување на џинови и Наредени џинови достапни. Ја прочитате оваа преглед за да се разбере оваа фантазија тематските игра подобро.

Играј сега

Повеќе за овој онлајн казино бонус видео слот

Оваа Онлајн Казино бонус слот е за изнаоѓање скапоцени богатства со помош на змејови. Тоа доаѓа со вкупно четириесет активни paylines и пет ленти. Играчите ќе се очекува да се отвори сметка со онлајн казино коцкање сајт, со цел да се игра.

Со минимална големина обложување од £ 0,25 спин, можете да започнете со играта. Сепак, за играчи кои сакаат да се земе поголем ризик за повисоки награди, тие можат да се обложиме максимум од £ 125 на вртење. На графика тема на змеј Победи е cartoonish.

Ламји правило во оваа онлајн Slot Machine

Тоа е за сите змејови во оваа онлајн казино бонус видео слот. Тие формираат главните симболи на репортажите и постојат четири змејови на екранот. Тие вклучуваат зелен змеј, црвен змев, виолетова змеј и злато змеј. Црвениот змеј нуди играчи со колку што е 250x жртвувал нивната сума, секогаш кога сте во можност да имаат пет од нив одеднаш на макари.

Исто така постои и Растера и Диви симбол. Дивиот ќе заработи 20x вашиот жртвувал сума секогаш кога сте во можност да имаат пет од овие симболи на репортажите. Растура на ленти нема да се раселени од дивината кој ќе го замени секој друг симбол на макари.

Ако слета на најмалку три, а најмногу пет растура на репортажите во текот на база на игра, ќе заработи минимум мултипликатор од 40x и максимум 2,000x жртвувал вашиот износ.

Змејот слободен врти се од овој онлајн казино бонус Слот

Секој змеј на репортажите има метар бар кој постепено се полни кога ќе слета на соодветните победа комбо. Штом еден метар змеј е исполнет, слободен врти функција ќе се активира. Проверете исходот подолу:

Црвениот змеј Meter: А полни црвени метар змеј ќе се привлечат три бесплатни вртења и наредени црвени џинови.

Виолетова змеј метар: Со полни виолетова метар ќе добие три слободни врти, виолетова змејови целиот макари и проширување на макари.

Зелениот Змеј метар: Кога слободен метар змејот е исполнет до гребенот ќе добие по три вртења, зелен змејови целиот макари и центар макари дејство на дивите.

Злато змеј метар: Ќе добиете три слободни врти и злато ламји се шират низ целиот макари.

Да ги сумира

Играј сега

Оваа Онлајн Казино бонус игра има многу пристојно графика, анимација и музика во заднина. бројни карактеристики бонус на располагање е вистинската возбуда и мултипликатор од 250x е за посегнување кога ќе земјиште пет црвени змејови на активен payline во текот на база на игра.