Театар на ноќта

Кој не сака да се изгуби во маѓепсана шума исполнета со шарени магија и опкружен со мистерија? Па, ако тоа е токму она што ви се случува да се добие во Театар на ноќта слот игра во собата во позадина на магичен шума полна со шарени цвеќиња и светли светулките. Интензивна џунгла победи музички полека во позадина нуди лековита сила и додава вредност на целата тема и. Со многу изненадувања и бонус функции, вие сте сигурни да се победи големи удели на пари со обложување граници од £ 0,25 до максимум од £ 250 на овој мобилен телефон казино без депозит бонус игра.

Играј сега

За инвеститорот на театар на ноќта

Инвеститорот на овој мобилен телефон казино без депозит бонус играта е (Никта) Следна генерал, популарен бренд име меѓу онлајн коцкање заедници низ светот. Тие создадоа стотици слотови игри секој со единствена тема и прекрасни бонус функции, за да ви помогне да победи огромни пари.

За играта

Во овој магичен мобилен телефон казино без депозит бонус играта има многу прекрасни симболи за да се направи макари изгледа атрактивно. На база на симболи се пенливи птица, блескав зелени пеперутка, и симпатична светло розова цвет. Птицата е на врвот плаќаат симбол со четири сто пати на клада на пет симбол слетувања низ средниот ред во отворот. Симболите пониска вредност се претставени со карти за играње симболи на срцето, дијамант, лопата и клуб, сите во форма на скапоцени шарени камења кои изгледаат многу импресивно. Има само еден бонус симбол во оваа игра и тоа е украсена златна рамка со "Wild" напишано повеќе од тоа во чисто злато.

  • Диви Функција: Орнаментираните златна рамка е дива симбол на оваа игра и тоа може да се појави само на четири ленти, три и две. Овој симбол е замена за сите други симболи на играта, со што се обезбедува зголемување на шансите за победа комбинации.
  • светулка врти: Ова е карактеристика на овој мобилен телефон казино без депозит бонус играта се активира кога ќе се појават сите три диви симбол слетувања во текот на база на игра. Ти се даде шест слободни врти и третиот ролна во текот на овие вртења станува леплива со наредени диви симболи. Во текот на секоја спин, малку или повеќе симболи кои се претвораат во диви симбол премногу, и тоа го прави начин за оние големи победи.

Играј сега

резиме

Ако сакате да се направи огромни пари со мала инвестиција, тогаш ова мобилен телефон казино без депозит бонус игра е дефинитивно вид не сакате да ја пропуштиме.