South Park Ролна Хаос на допир

Земете некои хаос во движење со Саут Парк Ролна Хаос на допир

Добри вести чека сите South Park епизода фановите, бидејќи заеднички напор на познатата игра инвеститорот NetEnt и Јужна парк студиото, Јужна парк слот игра, сега може да се одигра на вашиот преносни уреди во името South Park Ролна Хаос на допир. Кои доаѓаат од коморите за развој на NetEnt допир, играта е специјализирана да се прилагоди на вашите мобилни телефони или таблети напојува со Android или iOS да ви даде на менаџирање игри искуство, без разлика каде се, или она што уредот што се користи.

Игра Тема

South Park Ролна Хаос допир е слот игра верзија на паркот епизоди на југ, кои беа на бес во 90-тите за да биде еден од најпознатите kickass цртан филм серија некогаш. Исполнет со забава, забава и благо износ од клетви, на шоуто беше голем хит, тогаш, а истото може да се каже за игра слот премногу. Најдобриот дел е тоа што не мора да биде South Park фан да се игра играта, бидејќи темата на играта е едноставен и се вклопува и за слот машина.

Зачлени се еден куп на 9 годишна возраст, како тие ги здружат силите за да се запре злото Dr.Chaos од слегување на градот во темнината со своите зли шема. Приклучи се на херојски деца, како што ви се преку 4 мини игри и епска бонус игра што вие богатите, и борбата против криминалот да донесе правда на нивната сакана градот.

Game Features

South Park Ролна Хаос Touch е 5 ролна и 20 paylines игра борци од 20p да £ 100 што го прави прилично возбудлива игра. Играта има главно тоа е карактеристики дистрибуирани преку 4 мини игри и 5 бонус игра наречена по хероите.

Играта има симбол замена диви покрај наредени дивините на Картмен, која работи како нормален диви прави. Но, ако се активира дивините на Картмен, тогашниот генерален неред тече низ екрани со Картмен трчаше по него, да те оставам дивината каде и да оди.

мултипликатор Кени е случајно предизвика множител функција, Кени каде се соочува со исклучување со професорот Хаос и ви дава прогресивна мултипликатори до 5x додека чука на професор.

множење повторно Стен е се врти ќе го спаси денот, кои ви даваат прогресивна мултипликатори и слободни врти додека не се добие победа спин на вашиот playscreen.

случаен дивините Кајл доаѓаат во сликата, кога Dr.Chaos ослободува хрчаци неговата. Кајл ги zaps со неговата ласерски визија оставајќи 3 to 5 случаен дивините на вашиот екран.

На Mintberry Криза еп бонус игра е комбинација на множители, бесплатни вртења и многу акција. Тука бројот на слободни врти се одлучи од страна на бројот на лошите момци ќе победи, и мултипликатор постојано се зголемува постепено.

Summary

South Park Ролна Хаос на допир е забавно слот игра која е прилично забавна и вреди вашето време. Со RTP на 96.8%, играта е мини игри и бонус игра ве наградува и зафатен, кои ви даваат добар пат.