About-Us-2

Banking

DEPOZITA

Para marrjes së një depozitë për të luajtur me paratë e vërtetë, ju duhet të regjistroheni dhe të identifikoheni. Për çdo metodë e pagesës, ju janë dhënë udhëzime të hollësishme. Ju gjithashtu mund të krijoj Llogaritë e ndara për secilin nga mënyra e preferuar e pagesave. Ndiqni hapat e mëposhtëm për të bërë një depozitë në llogarinë tuaj:

.Kliko në "turp" ikonë dhe zgjidhni opsionin Depozitave.
.Të zgjedhur mënyrën e depozitave.
.Plotësoni formularin e lidhur me mënyrën e zgjedhur të depozitave, dhe klikoni mbi Depozitë.
.mënyra e preferuar e pagesës do të jetë i ngarkuar dhe llogaria juaj është kredituar.
.Një konfirmim email në lidhje me detajet e transaksionit është dërguar.

Të gjitha të dhënat tuaja bankare janë plotësisht të sigurta si TopSlotSite përdor të fundit encryption dhe mbrojtjen e software.

Të gjitha shërbimet në internet financiare të kryera nga TopSlotSite sigurohen nga olor Management Limited. Click here për të ditur më shumë.

Player limitations and exclusions click here.

DEPOSITING METHODS

Below please find theTopSlotSite Payment Method Table. For complete instructions regarding each payment method, click on the method symbol. In addition, you can press on any CREATE ACCOUNT link to open a new account for the relevant payment method.

CREDIT AND DEBIT CARDS
INSTANT £ / / $

 

We accept deposits from many different credit and debit cards including Visa, Visa Debit, Visa Electron, Visa Delta, MasterCard, Maestro, JCB, Solo, Switch, Diners Club and Discover.
.Fast transaksion multi-monedhën përdorur Debit / kartën tuaj të kreditit.
.Fondet janë menjëherë në dispozicion në llogarinë tuaj TopSlotSite herë transferuar
.Plotësisht në përputhje me Card Pagesa Industri të dhëna standard të Sigurimit (PCI DSS)
.kontakt & mbështetje: për çdo çështje në lidhje me kartat e kreditit tuaj / debiti, ju lutem kontaktoni mbështetjen tonë.
.Si për të financuar: Fondet mund të më bëhet duke përdorur Credit / kartën tuaj të krediti.

Neteller
INSTANT £ / / $

 

NETeller është një shërbim i shpejtë dhe shumë të sigurt në internet transaksion e cila ju lejon për të depozituar paratë menjëherë në tuaj llogaria TopSlotSite.
.Withdrawal time reduced to 24 hours for VIP players.
.NETeller provides 24/7 Customer Support
.Website:www.neteller.com available in multiple languages (Japanese, German, Danish, Spanish, French, Italian, Turkish, Swedish, Polish).
.Freephone: (+) 800-7767-6343 (Australia, Austria, Belgium, China, Denmark, Finland, France, Germany, Hong Kong, Ireland, Italy, Japan, Macau, Netherlands, Norway, Portugal, Singapore, Spain, Taiwan, UK)
.E-mail: support@neteller.com
.Si për të financuar: You can fund your NETeller account using the following methods: Credit Card (cary payments are processed in real time, giving you instant access to your funds!), Online Check (EFT), InstaCASH, dhe Wire Bank.
.Internet Banking: disa banka lejojë klientëve të tyre për të transferuar fonde direkt nga llogaria e tyre bankare në internet në llogarinë e tyre Neteller. Kontrolloni me bankën tuaj për më shumë detaje.
.Depozituar deri në $250 pas regjistrimit të llogarisë dhe deri në $2500 pas konfirmimit të dhënat e llogarisë tuaj bankare.

Skrill (Moneybookers)
INSTANT £ / / $

 

.Skrill është emri i ri për Moneybookers, një shërbim i përshtatshëm pagese globale për transferimin e parave në Internet.
.Shërbimi lokalizuara me 12 Gjuhë të mbështetura dhe mundësitë e pagesës të brendshme në mbi 30 vendet.
.Additional services such as sending SMS and faxes.
.kontakt & mbështetje:
Live phone support: +44 870 383 0232
Email support available in the support center at www.moneybookers.com
Live phone support at (+44) 870 383 0232 Monday – Sunday 9:00 – 18:00 GMT.
Fax: UK 0870 922 3274, USA 509 271 5556, Germany 032 211 0899 0014, Netherlands 020 524 8418, France 01 5301 0809, International (+1) 509 271 5556 or (+44) 870 922 3274.
.Si për të financuar: Register all your credit/debit card and bank details with Moneybookers and use them to pay at over 20,000 online shops. This means that you don’t need to provide them each time you want to purchase goods and services online.

UKASH
INSTANT £ / / $

 

UKash is a payment service that uses ready-to-spend vouchers containing a 19-digit code. Ju mund të blini kupona Ukash online ose me para të gatshme ose karta në mijëra vende të tilla si dyqane lokale dhe të agjentëve të lajmeve, atëherë përdorni kupon për të paguar për mallra dhe shërbime (ku pranohet). Ju nuk keni nevojë të regjistroheni ose të japë ndonjë hollësi personale. Ju nuk duhet edhe një llogari bankare.

.Gjej më shumë në www.ukash.com
.Për të paguar përmes Ukash, thjesht zgjidhni opsionin Ukash nga Arka në TopSlotSite . Pastaj shkruani kodin 19-shifror dhe vlera të fletës. Your payment is accepted immediately.
.Ju mund të përdorni Ukash për të bërë një pagesë të vetme prej £ 5 për £ 200 (ose ekuivalent). Si ther ka "llogari", no further payments can be taken from you. When you want to pay again, vetëm të merrni më shumë Ukash.

 

Pasi të keni shtuar fondet tuaja kërkuara në llogarinë tuaj, atëherë ju do të dërgohet një email konfirmimi me të gjitha detajet e transaksioneve shtuar.

Nëse keni ndonjë problem me fondet depozituese, mos u shqetësoni, ju mund të kontaktoni një nga të trajnuar popullit tonë të shërbimeve të konsumatorëve 24 orët e ditës me e-mail, telefon ose online në chat – Contact Us .