Kalaja Kacavjerrës

Kalaja Kacavjerrës nuk pa fat në përpjekjen e saj për të trembë ju, por monsters e saj tepër të bukur kërkoni së bashku me mundësinë e marrjes së 3,247 herë shuma juaj me siguri e bëjnë atë një vend i caktuar këndshëm kazinove telefonit lojë.

Luaj Tani

Rreth zhvilluesi i Kalaja Kacavjerrës

themeluar në 2014, Chance është një kompani e re, por një kompani që ka bërë një fillim premtues në fushën e lojrave online duke zhvilluar disa lojëra shumë elegant dhe me metrazh të pasur në internet. kjo kazinove slot telefonit Loja është një lojë të tillë të zhvilluar nga Chance (NYX).

Për lojë

kjo kazinove slot telefonit Loja vjen me pesë rrotulla dhe loja është luajtur në 25 paylines. Por këto paylines nuk janë fikse dhe mund të rritet apo ulet si per zgjedhjen tuaj. Shuma që ju bast në çdo rrotullim gjithashtu nuk është fikse dhe fillon nga 25p në £ 625 per rrotullim. kjo kazinove slot telefonit Loja mund të luhet në një numër të pajisjeve të tilla si iOS, android, Dhe natyrisht PC dhe laptop. Ju keni katër monsters të ndryshme në animacion stil komik në ekran. Ata janë Ballie, guri, Tally dhe Squido. Ka disa simbole kartë standarde nga 9 për ACE si dhe ato përfaqësojnë ulët paguajnë simbolet. logo i lojës është simbol shpërndaj e lojës. Ju gjithashtu do të shihni një egër të rregullt në ekran që zëvendëson çdo gjë tjetër përveç simbol shpërndaj.

Karakteristika të tjera të kësaj kazinove slot telefonit lojë janë:

  • Wilds rastësishme përbindësh- Çdo të katër monsters mund të transformohet në të egra rastësisht gjatë lojës bazë. Ju mund të keni sa më shumë si katër wilds rastit në lojë bazë. Malet e egra të rastit do të zëvendësojë simbole të tjera themelore për të ju jap pagesa më të larta.
  • Kacavjerrës Vishet Feature- Ulje tre ose më shumë e simboleve shpërndaj kudo në funksion në të njëjtën kohë fillon këtë funksion. Numri i simboleve shpërndaj që iniciuar këtë funksion do të përcaktojë numrin e rrotullime falas që ju merrni.
  • 3 shpërndan do të shpërblejë me 10 rrotullime falas
  • 4 shpërndan do të shpërblejë me 12 rrotullime falas
  • 5 shpërndan do të shpërblejë me 15 rrotullime falas

Para se të fillojnë të luajnë rrotullime falas ju duhet të zgjidhni dyer nga gjashtë dyerve të pranishëm në ekran për lirimin monsters fshehur. Kjo do të vazhdojë deri sa të keni gjetur të gjitha katër monsters ose derisa ju të gjeni të vishet mërzitur pas një derë kur tipar do të fillojë. Monsters lëshuar do të kthehet në malet e egra për kohëzgjatjen e funksion.

përmbledhje

Luaj Tani

Kalaja Kacavjerrës është një përbindësh-themed slot fun-mbushur nga Chance Interactive. Slot është mbi të gjitha malet e egra të rastit dhe vishet mërzitur ku ju mund të merrni pagesa të mëdha.