Legjenda e Shangri-La: Cluster Pays ™

Legjenda e Shangri-La:Cluster Pays është një shkëlqyer Britani e Madhe lojëra elektronike Online lojë e zhvilluar nga Net Entertainment. Kjo është një 6 reels dhe 5 rreshtave slot e cila është në dispozicion në tavolinën e punës, lëvizshëm dhe tabletë pajisje. Kjo slots lojë UK në internet ka një gameplay qetë nën të cilën lojtarët kanë për të krijuar grupet e minimumit 9 simbole identike që janë parë horizontalisht apo vertikalisht në vend të linjë pagese e majta në të djathtë. Kjo slot lojë online Slots Site mund të luhet me bast minimale prej £ 0.10 dhe bast maksimale prej £ 200,00.

Luaj Tani
 

Luaj për të kapur nga fitore të mëdha në këtë të shkëlqyer në Mbretërinë e Bashkuar Slots Online !!

kjo lojë UK Slots Online ka qenë themed mbi mistike mbretërinë Himalayan siç përshkruhet nga autori i njohur James Hilton. Ajo përmban një mjedis të projektuar fantastike me animacione mrekullueshëm dhe visuals. Kjo Online Slots Faqes të lejojë lojtarët për të fituar një çmim i parë masiv të 10,000 kohët e aksioneve të tyre. RTP është 96.59%.

Slot përmban 3 Guru ikona të cilat janë 2 pozicionet më të larta- majmuni, macja dhe elefanti. Ndërsa ikonat e tjera njihen si pilivesa purpurt, bukuroshe me ngjyrë lule, Goldfish dhe flutur gjelbër. Gjithashtu, green veprojë pikëpyetje si ikonë egër dhe ajo do të transformohet në cilado simbol dhënë pagim të lartë kur grup është e mundur.

Fitimprurës karakteristika bonus për të kërkuar-

rrotullime falas

Kjo është aktivizuar duke u 3, 4, 5 ose 6 nga simbolet shpërndaj diku në rrotullat. Këto do të marrë 2 pozicionet mbështjell kështu, lojtarët duan vetëm një gjysmë simbol brenda synimin për ta bërë këtë aktiv.

tani, pesë, gjashtë, shtatë ose tetë rrotullime falas do të jepen për lojtarët respektivisht. dhe, pasi secili prej vishet mes dy dhe gjashtë ikona të egra do të vihet në rrotullat. këtu, dy të parët janë të vendosur deri rastësisht, por çdo ato të tjera do të avancojë në krah të grumbull. Gjithashtu, lojtarët do të arrijnë 1 më Spin, në rast se shuma totale çmimi është më pak se 10x Bet totale.

Random Wilds / Zëvendësimet

Kjo mund të jetë shkaktuar në këtë Slots Mbretërinë e Bashkuar në internet duke u minimale dy vile katër simboleve minimale identike në një lojë bazë dhe malet e egra do të vendoset në rrotullat derisa këto grupe bashkohen në një pagim.

Respins ngjitet

Kjo është shkaktuar nga marrjen e dy grupimeve identike mes 5 dhe 8 simbolet. tani, lojtarët do të marrin respin lirë me grupe të cilat janë mbajtur në vend. Çdo shtesë simbole identike ulje do të sigurojë tjerr shtesë deri në pagim fundit.

Ikonë Reel

Kjo mund të ndodhë kur të dy simbolet shpërndaj tokës mbi lëkundet dhe një tjetër 1 tokës vetëm jashtë mendimit. megjithatë, që simboli i tretë do të nudged deri në pamje të aktivizuar rrotullime falas.

Për të përmbledhur

Luaj Tani
 

Legjenda e Shangri-La:Grumbull paguan është një e çarë të mirë-ndërtuar. Ai përfshin rregulla të thjeshta dhe karakteristika efektive bonus. Kjo slots lojë UK në internet ka një grindje të mesme dhe në këtë mënyrë, mund të presin për të fituar fitore të mëdha.