Sekretet e Krishtlindjeve

Sekretet e Krishtlindjeve, është një markë të re lojë slot që është projektuar me karakteristika që menjëherë do të vendosur disponimin e Krishtlindjeve. Me grafikë të cilësisë në ekran, kjo lojë slot ka qenë engineered me gameplay mrekullueshme dhe karakteristika të lartë të fitojë. Slot është i ngarkuar me rrotullime falas funksion për lojtarët për të shijuar dhe të fitojë më shumë nga ajo. Shkoni përpara dhe të festuar kohë e preferuar e vitit me këtë lojë të bukur slot.

Me një karakteristikë shumë të dobishme bonus, ka shumë fiton në qoftë se ju të rrotulluar rrotullat e drejtë në këtë lojë Christmas-themed lojëra elektronike. Për lojë të gjithë pajisjeve të ndryshme, kjo është një lojë interesante slot me ikona të mrekullueshme në rrotullat e çarë; kjo lojë ka surpriza e Krishtlindjeve për lojtarët për të fituar. Visually tërheqës dhe duke shfaqur një gameplay fantastike, ka veçori të bollshme që e bën këtë një-play domosdoshmëri.

Rreth zhvilluesi i Sekretet e Krishtlindjeve

Play Now

Sekretet e Krishtlindjeve janë zhvilluar nga NetEnt cili është i njohur për lojëra të cilësisë që ata zhvillojnë. Ata kanë krijuar mjaft e lojrave kazino dhe secili ka grafikë të cilësisë dhe ka qenë vlerësuar për gameplay që përmban. Ata janë një nga emrat më të njohur në industrinë iGaming që përpiqen për të dhënë lojtarëve përvojën më të mirë.

Më shumë në gameplay

There are 5 reels and 25 paylines për lojtarët për të luajtur së bashku me të dhe madhësinë monedhë shkon nga 0.25 to 125.00. Vendi bast tuaj dhe pastaj klikoni mbi butonin e fillimit për të rrotulluar rrotullat, çdo herë tokat lojtar përputhen simbolet, nuk do të jetë fiton vijnë në rrugën tuaj. Loja gjithashtu përmban rrotullime falas, raunde bonus dhe më shumë për lojtarët për të fituar më.

Kambanë e Krishtlindjeve është simboli më i lartë paguar dhe mund të paguajnë deri në 1250 herë më e madhe bast. Santa është e egër që do të zëvendësojë simbole të tjera për të përfunduar kombinimet fituese dhe fiton që ju mbi tokën me të egër do të jetë më. Shpërndaj në anën tjetër është e përfaqësuar nga thesin e lodra të cilat do të aktivizuar rrotullime falas dhe raundet bonus. Bëni më të madhe të simboleve të lartë që paguajnë dhe karakteristika për të fituar më.

Play Now

Summary
Vendi bast tuaj, rrotulluar rrotullat dhe pastaj të luajë Sekretet e Krishtlindjeve në Top Slot Casino Faqes. Watch për të shpërndaj, simbole të egra, dhe simbole të tjera të veçanta për të fituar më shumë me çdo rrotullim.