Tomb Raider Lara Croft

Mundohuni për të mbajtur ritmin me Raider Tomb Lara Croft si ajo shkon në një emocionuese dhe fitimprurës kazino aventurë të lëkundet. Duke e bërë të kërcejnë nga video games në filma ishte e lehtë. Përsëritur të njëjtën gjë, versioni slot ka njohur Lara Croft fituar çmime për ju në 5 reels, 15 game paylines.

Tomb Raider simbolet Lara Croft

Në vend të qenë krijues, imazhet njohura parë në filma formojnë simbolet e Tomb Raider Lara Croft lojë slot. Shikojnë Lara si ajo godet një qëndrim fitues në makinë me armë e saj, një tigër Bengal, idhujt, puzzles dhe simbolet e kartave të shfaqen në rrotullat.

Loja përmban

Tomb Raider Lara Croft do të dominojnë 5 lëkundet me paylines mbuluar në 15.

i egër: Loja logo e Tomb Raider Lara Croft mund Whiplash ndonjë nga simbole të tjera jashtë lëkundet për të krijuar një linjë pagese fituar. Loja-së 7,500 monedha çmim mund të fitohet kur 5 e këtyre simboleve shfaqen në rrotullat.

shpërndaj: Lara guximshme dhe të guximshme është shpërndaj që shfaqet në rrotullat çdo kohë, kudo që të paguajnë fitore shpërndaj. Ajo mund të bëjë lojë më të dobishme kur 3 ose më shumë e saj shfaqet në rrotullat për të shkaktuar rrotullime falas. të fitojë 10 rrotullime falas me një 3x shumëzues. Bëni këtu rishfaqen për të shkaktuar rrotullime falas rrumbullakët.

Një tjetër bonus raund të karburantit fiton lojtar është Bonus Tomb. marr 3 ose më shumë e simboleve Bonus Idol për të shkaktuar këtë lojë për të fituar deri në 2,500 monedha. Leviz mbi një ekran të ri, ku ju duhet të marr 3 nga 12 objektet për të fituar shumëzuesit të rastit. Të shpërblehet si funksion mund të retriggered.

më / Max Bet per rrotullim (£ / $ / €): 0.01 - 0.05

jackpots (£ / $ / €): 7,500 monedha (game bazë)

Mbyllja mendimet

Popular console games të bërë kalimin në lojëra elektronike me shkallë të ndryshme të suksesit. Tomb Raider Lara Croft normat më të larta me gameplay e saj të shpejtë dhe grafika. Është patjetër me vlerë duke luajtur për pagesa të mira dhe eksitim.