Big Tasty

Big Tasty bën mish mish i grirë (pun intended) të gjitha idetë që NYX ka menduar deri tani. Një 60-kuzhinë themed slot vetëquajtur, me lloj pëlhurash e saj kontrollohen tryezë, kuti akull, dielli streaming përmes dritareve të setup, do të bëjë që ju nostalgjik dhe të mallkuar uritur. Kënaqshme urinë tuaj dhe brejtje fituese, kjo 5 mbështjell, 9 slots linjë pagese do të bëjë që ju të holla nga fytyrat qeshur e sende ushqimore!

simbolet Big Tasty

Të bëjë një vakt i kushtueshëm të gjitha ushqimet e shijshme që është rreshtuar për ju në 5 reels. Shërbejnë të fitojë Big Tasty deri në 50,000 në një pjatë argjendi, vetëm duke rreshtim simbolet qeshur në 9 paylines. Qesh gjithë rrugës për të bankës, si fytyrat qeshur e hamburgerë, patate të skuqura, brokoli, pizzas, steaks, një shishe shtrydhur ketchup dhe kanaçe sode erës deri në rrotullat.

Loja përmban

Big Tasty është një 5 mbështjell, 9 linjë pagese slot game. Nevojë për një duke ndihmuar shtesë të fiton, kreu ndaj këtij ushqimi të veçantë të shpejtë themed slot celular. Një plan urbanistik të ndritshme dhe me diell, ju përshëndet si simbolet bie nga lart poshtë rrotullat.

Wilds: Nuk ka Wilds në slot Big Tasty.

shpërndan: Nuk ka shpërndan në slot Big Tasty.

Fiton Big Tasty janë të mundshme vetëm duke rreshtuar simbolet në lojë bazë. Që nuk ka tipare shtesë si rrotullime falas, Wilds apo shpërndan për të ju ndihmojë, Të gjitha fiton linjë pagese janë paguar në dy mënyra. Simbolet fituese janë zëvendësuar me të reja, për të ju jap një shans më të mirë për të fituar.

Këtu vjen lugë Big Tasty, i cili do ta bëjë këtë gameplay e thjeshtë interesante. Me çdo fitore radhazi gjatë lojës, ka një shumëzues 1x që është dhënë. Ju mund të fitojë një maksimum prej kohës 5x fiton hollash gjatë kësaj gameplay.

Ju mund të provokoj fatin tuaj, duke luajtur Gamble Round pasi secili prej fitoreve tuaj. Një mend të drejtë të ngjyrës së kartës, do të dyfishtë fitimet tuaja. Ju mund të rrezikoj deri në një maksimum prej pesë herë.

më / Max Bet per rrotullim (£ / $ / €): 0.10 - 5.0

jackpots (£ / $ / €): deri në 50,000 monedha (game bazë) me bast max,

Mbyllja Mendime

Big Tasty kërkon shumë fat i mirë për të luajtur. Kjo nuk është një lojë e lehtë për të fituar rregullisht, por kuzhinë themed faqosje dhe dizajn, me siguri shton një faktor fun me të.