Wish Cleo-së

Nëse jeni duke kërkuar për një lojë me një numër të mirë të Online Slot Bonus karakteristika, pastaj Wish Cleo duke Evolution Gaming duhet të bëni. Kjo e lashtë slot Egypt-themed Video ju lejon të luajë një total prej tre karakteristika të lojës bazë dhe dy karakteristika bonus pagesë Spin. Mëso më shumë rreth tyre duke lexuar deri në fund.

Luaj Tani

Duke ditur më shumë rreth në internet Slot Bonus Features

Siç u tha më herët në, Wish Cleo vjen me tre bazë karakteristika lojë bonus. Këto karakteristika janë të aktivizuar në mënyrë të rastësishme gjatë lojës bazë. Ju keni një Sands Of Fortune, Shtoni Wild lëkundet dhe e garantuar lëkundet Wild funksion në dispozicion në këtë Slot Online lojë bonus.

Kjo lojë slot vjen me 5 reels dhe 25 paylines. Simbolet në rrotullat përfshijnë ankhs, rrathë të çmuar, Beetles bubuzhel dhe loja Logo (Këto të gjitha kanë vlera të larta). Ju gjithashtu kanë kartat standarde duke luajtur e përbërë nga një, K, Q, J, 9 dhe 10 (këto kanë vlera të ulëta). Wild është Kleopatra mbretëresha e Egjiptit, ndërsa Scatter është një Pyramid egjiptian.

Tani përsëri në lojë bazë karakteristika bonus. Rëra e Fortune ju lejon të kthyer çdo simbol me vlerë të lartë në rrotullat në vetëm një simbol me vlerë të lartë. Me këtë, ju mund të fitojë çmime kombinime dhe shumëzuesit për pagesa më të larta. Add Wild Reels shfaqet rastësisht dhe ju keni simbole të egra të shfaqet në rrotullat për të rritur potencialin tuaj fituar. Toka pesë wilds në një linjë pagese aktiv dhe të fitojnë 500 monedha në procesin. Për rrotullat garantuar Egra, deri në pesë rrotulla do të kenë wilds mbi ta për të lejojnë më tej ju i keni fituar fitore më shpesh.

Për të rrotulluar rrotullat gjitha që ju duhet është një shumë shenjë e 30p. Nuk ka dispozitë për bastet më të larta për të bërë dhe lojtarët mund të vendos baste per tjerr aq i lartë sa £ 60.

E lirë Vishet tipar i këtij Slot Online Bonus lojë

Kjo Online lojë Slot Bonus vjen me dy rrotullime falas, domethënë: Pasuritë e përjetshme dhe Parade Cleo-së. Të dy rrotullime falas janë aktivizuar sa herë që ju tokë një minimum prej tre ikonave piramidale shpërndaj në rrotullat.

Ju do të keni për të zgjedhur një nga dy rrotullime falas për të luajtur. Nëse ju zgjidhni pasuritë Eternal rrotullime falas, pastaj të presin për të luajtur në mes të 5 dhe 10 rrotullime falas. megjithatë, Parade Cleo do të ketë Cleopatra Wild ikona bërë pirg deri në shtjellë 5 për t'ju ndihmuar me kombinime ulje fitues.

Për të përmbledhur

Luaj Tani

Me këtë Slot Online lojë bonus, ju mund të jetë i sigurt për të qenë argëtuan për një periudhë të gjatë kohore. Lojë bazë karakteristika bonus, si dhe rrotullime falas, ofrojnë lojtarët me mundësi për të fituar fitore dhe për të rritur pagesa e tyre.