Dragon fiton

Dragon fiton është një kazino online bonus slot lojë nga NextGen Gaming. Ky vend i caktuar vjen me një numër të karakteristika bonus për të ju jap një gameplay interesante. Ka rrotullime falas, Zgjerimi Dragons dhe Dragons Pirg dispozicion. Lexoni këtë përmbledhje për të kuptuar këtë lojë fantazi-themed mirë.

Luaj Tani

Më shumë për këtë Casino Online Bonus Video Slot

Kjo Bonus Casino slot Online është për të gjetur thesare të çmuar me ndihmën e dragons. Ajo vjen me një total prej dyzet paylines aktive dhe pesë lëkundet. Lojtaret do të pritet për të hapur një llogari me një kazino site online kumar në mënyrë që të luajë.

Me një madhësi minimale bast prej £ 0.25 per rrotullim, ju mund të filloni një lojë. megjithatë, për lojtarët të cilët dëshirojnë për të marrë rreziqe më të mëdha për shpërblimet më të larta, ata mund të bast një maksimum prej £ 125 per rrotullim. The graphics tema e Dragoit fiton është cartoonish.

Dragons Rule In This Slot Machine Online

Kjo është e gjitha në lidhje me dragons në këtë Casino Online Bonus videove slot. Këto formojnë simbolet kryesore në rrotullat dhe ka katër dragons në shfaqje. Këto përfshijnë një dragua gjelbër, dragon kuqe, dragon purpurt dhe dragon ari. Dragon kuqe ofron lojtarët me sa më shumë 250x shuma e tyre vënë bast, sa herë që ju jeni në gjendje të ketë pesë prej tyre në të njëjtën kohë në rrotullat.

Ekziston edhe një Scatter dhe një simbol Wild. Wild do të fitoni ju 20x shumë të bastit të hedhur sa herë që ju jeni në gjendje të ketë pesë prej këtyre simboleve në rrotullat. Hodhi në rrotullat nuk do të zhvendosur nga Wilds cili do të zëvendësojë çdo simbol tjetër në rrotullat.

Nëse ju tokë një minimum prej tre dhe një maksimum prej pesë shpërndan mbi rrotullat gjatë lojës bazë, ju do të fitoni një koeficient minimal prej 40x dhe një maksimum prej 2,000x shumës tuaj vënë bast.

Dragon Pa pagesë vishet me i kësaj Casino Online Bonus Slot

Çdo dragon në rrotullat ka një bar metër që gradualisht merr mbushur sa herë që ju tokë një combo përkatëse fituese. Sapo një metër dragon është e mbushur, një rrotullime falas funksion do të aktivizohet. Kontrolloni rezultatin e mëposhtëm:

Red Dragon Meter: Një metër mbushur dragon kuqe do të tërheqë tre rrotullime falas dhe bërë pirg deri dragons kuqe.

meter purpurt Dragon: Me një mbushur deri metër purpurt ju merrni tre rrotullime falas, dragons purpurtë gjithë rrotullat dhe zgjerimin lëkundet.

metër e gjelbër Dragon: Kur metër pagesë dragon është e mbushur deri në buzë ju do të merrni tre rrotullime falas, dragons e gjelbër në të gjithë rrotullat dhe reels qendër që vepron të egra.

meter Gold Dragon: Ju merrni tre rrotullime falas dhe dragons ari të shpërndara në të gjithë rrotullat.

Për të përmbledhur

Luaj Tani

Kjo Bonus Casino lojë online ka grafikë shumë të mirë, animacion dhe sfond muzikë. Karakteristika e shumta bonus dispozicion është një tronditje e vërtetë dhe një shumëzues i 250x është e mundshme, kur ju tokës pesë dragons kuqe në një linjë pagese aktiv gjatë lojës bazë.