Wild Toro

The Wild Toro Slots Bonus will immediately enliven up your mood with a very cartoon like set-up of a small town in Spain, aty janë vendosur rastësisht kasollet me njerëzit roaming rreth në sfondin e këmbë. Tema e çarë është i bazuar në dem-lufton një sport popullor të Spanjës, ku një matador lufton me një dem i madh. Pra, koncepti është i tillë që, si shumë herë matador arrin të mbizotëroj dem apo e kundërta, pagesa të shtuar në kuletat tuaj. zërat mbytur njerëz janë të vendosur në sfond për të ju jap një të ndjehen të një qyteti të zënë.

Luaj Tani

Rreth Developer së Egër Toro Slots

Studiot Elk është një nga ato zhvilluesve të cilët ka arritur të bëjë një shenjë në industrinë e lojrave me lojra si Bloopers dhe lojëra elektronike Wild Toro. Zhvilluesi filluar aktivitetin e saj katër vjet mbrapa dhe ka dorëzuar me sukses 8 games deri tani. Kompania do të përparojë në fushën shumë shpejt në kërkim në cilësinë e gameplay ato ofrojnë.

Për lojë

Varg bast bie në mes të 0.20 në këtë lojë online kazino. Simbolet e lojëra elektronike të Wild Toro janë shumë unike. Ju keni një portokall me feta me një thikë në mes të, një trëndafil, një tifoz zbukurime në ngjyrë vjollcë dhe 3 Monedha të ndryshme argjendi ari dhe bronzi. Pastaj ka një egër simbol Wild Toro shkruar tilted në ngjyrë të verdhë të vendosura në të gjithë hapësirën e mbështjell. Shpërndaj është matador i zemëruar me një mustaqe të vogël. Atëherë nuk është, sigurisht, të egra në këmbë i lojës e cila është një dem zemëruar me brirë dhe dhëmbë të mëdha qeshur me ty. Roses ju japin vlera maksimale e 1,000 kreditë e ndjekur nga një portokalli knifed me 500 monedha. Atje jane 178 paylines për të fituar.

Simboli Wild zëvendëson çdo gjë me përjashtim të shpërndaj për të fituar kombinime për ju. Një linjë pagese me simbole të egra krenohet e pagim më të lartë. Simboli Wild Toro shfaqet vetëm në rrotullën e pestë. Demi i egër vepron si një egër këmbë dhe lëviz horizontalisht nëpër me çdo rrotullim. Si ajo lëviz, ajo ndryshon të gjitha Matadors në Wilds dhe pastaj zgjidh si egër në rrotullën e parë. Getting 3 Matadors në rrotullat e dytë, i tretë, dhe reels katërt llogaritë për një të lirë ri-rrotullim. Të Matadors rrinë në vendet e tyre dhe rrotullime ekstra të dalë si duket një tjetër Matador në rrotullat.

përmbledhje

Luaj Tani

slots Wild Toro është një lojë e mahnitshme kazino online për lojtarët të cilët vetëm duan të përtoj rreth me slot kazino, dhe nuk duan të luajnë një të rrezikshme. studiot Elk, zhvilluesi i ka impresionuar me të vërtetë me gameplay në slot.