Gonzo’s Quest

Gonzo ose Gonzo Quest është një vend i caktuar që është aq interesante sa ajo Dashuri. Frymëzuar nga aventurat e Gonzalo Pizarro-së, ky krijim i NetEnt është një nga veprat e tyre më të mirë. Top Slot sjell për ju këtë udhëtim aventuresk në të brendshme e Amerikës së Jugut, ku Gonzalo një herë shkoi në kërkim të El Dorado, qyteti mitik i arit që kishte humbur!

Explore të fshehtën me Gonzo!

Ndihmuar Gonzo gjeni qytetin e arit - El Dorado dhe të shoqërojë atë në ekspeditën e tij të mrekullueshme. Ka xhunglave misterioze të kalojnë, tokat e dyshimta për të zbuluar dhe më shumë në këtë 5 reels, 3 rreshtave, and 20 slot paylines. El Dorado është një qytet prej ari, kështu që ju e dini se çfarë jeni duke kërkuar për të - fitore e madhe! Në rrugën që ju do të vijnë të gjithë karakteristikat e madhe që do të ju mbajë të ngjitur në këtë slot mahnitshme. The graphics janë hartuar me përsosmëri të ju jap një eksperiencë unike e cila ju gjithmonë do të kthehen për!

Ju do të përjetojnë animacione të mëdha, sidomos kur tipar Orteku është shkaktuar. When you get a winning combination, të gjitha simbolet e përfshira të zhduket për të bërë hapësirë ​​për një seri të re. Dhe ato të reja të bien në këto hapësira boshe si një lojë të Tetris. Por ajo që ju duhet të shikoni për të është tipar i lirë vjeshtë. Kur ju merrni tre simbole falas bien në një linjë të fituar, ky tipar merr aktivizohet. Me deri në një shumëzues të 15x në dispozicionin tuaj, ju e dini se çfarë ju jeni duke synuar për.

Tani ajo është këtu që simboli i egër është më e dobishme. Simboli pikëpyetje të egra mund të merrni ju rrotullime falas shtesë, sepse ajo ka fuqinë për të zëvendësuar çdo simbol për të bërë një kombinim fitues! And not only that, që ju të merrni më shumë rrotullime falas bonus gjatë rrumbullakët, si dhe. Të gjitha që ju duhet është për të marrë 3 simbolet pa vjeshtë.

Në rrotullime falas rrumbullakëta, çdo herë që të tokës në një fitore shkakton ortek, si dhe. Ky ortek gjithashtu rrit shumëzues! So, jo vetëm që rrotullime falas ju jap më shumë raunde për të fituar, por edhe të shumëzohen me një numër të madh. Imagjinoni një fitore të mirë duke u shumëzuar me 15!

Conclusion

Gonzo është një nga krijimet më të mira të NetEnt, dhe kushdo që luan një herë do ta ketë të vështirë për të shkuar në ndonjë vend i caktuar tjetër, sepse ata do të jenë të varur në atë! Ka fiton të mëdha së bashku me një storyline interesante, kjo slot machine është një duhet të luajnë për të dy fillestar, si dhe gamblers të rregullta!