Panda Pow

Rrufeja Box slot machine Panda Pow është frymëzuar nga ekskluzivitet i suksesshëm film Kung Fu Panda. Kjo është një kazino asnjë bonus depozitave Video slot që ofron surpriza të ndryshme për lojtarët. qartë, Loja përmban estetikë kineze. Së bashku me të qenit visually tërheqës, ajo është gjithashtu mjaft e thjeshtë për të luajtur too. Loja është mjaft e parashikueshme që e bën atë mjaft i përshtatshëm për fillestar. Lojtarët janë të shpërblehet me fitore të vogla, por të shpeshta të gjithë lojës.

Play Now

Rreth zhvilluesi i Panda Pow:

Themeluesit e rrufesë Box Lojrave janë të pajisura me mbi 20 vjet përvojë në hartimin lojra me një fokus në matematikë. In 2004 ata dolën me studion e tyre dhe filloi furnizimin lojëra elektronike për industrinë e lojrave. This kazino asnjë bonus depozitave Loja është me blatimin e tyre të fundit.

About the game

This kazino asnjë bonus depozitave Loja ka një sfond me ngjyrë të kuqe që është e mbushur me tempuj dhe stolitë Orient themed. E zhvilluesve të lojës kanë mbajtur pamjen vërtetë e thjeshtë ndryshe nga lojrat e tjera të orientuar themed në dispozicion online, që e bën atë më të arritshëm. The graphics janë gjithashtu jashtëzakonisht të lehtë dhe në të njëjtën kohë imponues i cili ofron një përvojë shumë të këndshme lojrave. Ka pesë reels dhe tre rreshtave me 25 paylines fiks. Ju gjithashtu do të gjeni një lojë Luaj auto mënyrën që ju lejon të bëni të njëjtin bast përsëri dhe përsëri. Simbolet në rrotullat përfshijnë peshk i kuq, fenerë, tifozët dekoruar, 3 argumentet ari, një panda fëmijë dhe simbolet e kartës standarde.

Karakteristika të tjera të kësaj kazino asnjë bonus depozitave game, janë si më poshtë:

  • Wild dhe Scatter– Kjo lojë ka një simbol panda që vepron si edhe të egra, si dhe shpërndaj. Simboli panda zëvendëson për të gjitha simbolet tjera në rrotullat. Në qoftë se ju vend pesë prej tyre në të njëjtën kohë ju jeni të shpërblehet me rrotullime falas. Ju kanë një shans për të fituar deri në 20 rrotullime falas në një rresht.
  • Simbolet Extra Wild– Të pandas shtesë egra vazhdojnë të shfaqen gjatë rrotullime falas rrumbullakët. Ata mund të dalin anyplace përjashtuar mbështjell 1 dhe për të rritur shanset tuaj fituese. Ju do të jenë në gjendje të retrigger funksion deri në kohën që ju jeni në gjendje për të gjetur shpërndan mjaftueshme panda.

Play Now

Summary:

Panda Pow ka çdo gjë shkon për të, animacione të mëdha, rregulla të thjeshta dhe të mos harrojmë shpërblime interesante të holla të fshehura gjatë gjithë lojës. This kazino asnjë bonus depozitave Loja nuk është e komplikuar në të gjitha që e bën atë fillestar-miqësore too.