Legend Lore

Nëse ju keni parë ndonjëherë ato betejat epike në filma, atëherë ju do të bien dakord se është më e mira kategoria film aksion. Legend Lore është një lojë slot bazuar në rend të tillë betejës. Lufta këtu është mes kukudhët, Goblins dhe orcs dhe slot karakteristika karaktere të ndryshme interesante si simbole. Kjo pesë mbështjell UK lojëra elektronike Mobile Loja ka 25 Bet-linjat që janë të fiksuara në rrotullat. Nuk është një muzikë intensive luftë në sfond që i jep një të ndjehen realiste për të lojës. Slot është vendosur në sfond të maleve dhe kalaja, dhe ju mund të vini re një krijesë me krahë me gjak në puplat. Bast fillon me 25p, por max është vendosur vetëm në £ 62.5 një rrotullim.

Play Now

Rreth zhvilluesi i Legend Lore

Kjo betejë epike bazuar lojë intensive slot është zhvilluar nga 1×2 Gaming (NYX). Ato janë një nga kompanitë kryesore e lojrave me përvojë të pasur në krijimin e lojëra të ndryshme slot për faqet online kazino. lojrat e tyre janë të përshtatshëm për lojë në internet mundësuar të ndryshme të pajisjeve të tilla si celularët dhe tabletët.

About the game

This UK lojëra elektronike Mobile Loja përmban simbolet e karaktereve të ndryshme, duke përfshirë katër heronjve magjik. Ata janë Arior, legal, Derec dhe Caldor së bashku me simbolet e një shpirt i keq, hark & shigjetë, blinduar ari dhe një kafshë krahë. Derec është simbol i një heroi që paguan aksionet më të lartë të 500x mbi pesë lloj ulje të saj në të gjithë një linjë pagese aktive. Ka tre simbole të veçanta me metrazh të përfaqësuar nga emra mbret magjik Aliendor, princess Silvertawn dhe një ORC emrin Bonecrack.

Play Now

  • Bonecrack Bonus: Kur simboli i Orc duket tre ose më shumë herë gjatë një rrotullim, ju janë marrë në një raund bonus. Këtu një hero të rastit duket të përballet ORC në një swordfight. Në fund të raundit, ju janë dhënë një shpërblim në bazë të se sa mirë heroi juaj ka luftuar.
  • Bonus Wild Feature: Luftëtar princess, Silvertawn është simbol i egër i kësaj UK lojëra elektronike Mobile game. Ajo zëvendëson të gjitha simbolet e bazës përveç plas kockave dhe simbolet king. Pesë prej simboleve të egra nëpër një linjë pagese ju paguan një fitore kunji deri në 7500 Monedha shumë.
  • Scatter Bonus: Aliendor mbretit është simbol shpërndaj këtë UK lojëra elektronike Mobile game. Kur tre ose më shumë të këtij simboli tokave gjatë një rrotullim, ju janë dhënë dhjetë rrotullime falas. Të gjitha fitimet gjatë këtyre vishet janë trefishuar.

Summary

Me një grafikë të lë pa frymë dhe tema të mrekullueshme, this UK lojëra elektronike Mobile Loja ofron argëtim absolut. Ka shumë shpërblime bonus që ju mund të fitojë shumë.