Copy Cats

Copy Cats është një nga lojërat më të mira cartoon-style që ju mund të luajë në çdo Top Slots Casino faqe. Tema kujton popullore "Tom dhe Jerry" shfaqje dhe të duket me të vërtetë qesharake too. Slot është vendosur në sfond të një qyteti me apartamente rreth, në një ditë me diell të ndritshme. Ka pesë reels me 25 paylines dhe loja ju lejon të rregulluar nivelin e bet dhe monedhë vlerën e si për preferencën tuaj. Kufiri bast është në mes të £ 0.25 dhe £ 250 per rrotullim. Nuk është një stil cartoon muzikës jazz në sfond që krijon një humor të gëzuar.

Luaj Tani

Rreth zhvilluesi i Copy Cats

Kjo ngjyra stil cartoon slot lojë që ju mund të luajë në Top Slots Casino faqe është zhvilluar nga NetEnt. Një shumë popullor zgjidhje në internet kazino lojrave provider me qindra tituj të ndryshëm të ndryshme të lojës në listën e tyre.

Për lojë

Kjo është një lojë shumë visually tërheqës me një temë ngjyra dhe simbole tërheqëse. Simbolet janë një fytyrë të kuqe qesharake cat, rozë bukur fytyrë cat, një i zemëruar përballet me mace blu, një mouse lodër, shishe qumësht dhe një kockë peshku. red Funny Face cat është i lartë simboli paguar me 200 herë në rrezik tuaj me pesë të llojit të vet. Simbolet vlerë më të ulët të kësaj Top Slots Casino faqe game katër colored mace Paw printime të ndryshme. ata paguajnë 25 herë shumën tuaj secili në pesë e një lloji. Një simbol artë mace dhe bell qafën kravatë një mace janë simbole bonus.

  • Bonus Wild: Macja e artë është simbol i egër dhe ajo zëvendëson për të gjithë me përjashtim simbolin zile. Kur egër shfaqet në një formacion bërë pirg për të mbuluar mbështjell parë, ajo shkakton funksion Copycat. Në këtë rast, të gjitha simbolet e mace nga rrotullat dy deri në pesë të kthehet në të egra.
  • Scatter Bonus: Simbolet Bell është tipar shpërndaj i kësaj Top Slots Casino faqe lojë. Duket vetëm në makinë një, tre dhe pesë. Kur të gjitha tre paraqitjet ndodhë, ju janë dhënë dhjetë rrotullime falas. Këto rrotullime mund të ri-shkaktuar gjatë lojra falas too.
  • Copycat Feature: Një turrë e plotë e çdo simboli cat aktivizon këtë funksion. Kur kjo ndodh, të gjitha simbolet e tjera mace në rrotullat kthehet në mace që shkaktoi funksion. Nëse cat kuqe aktivizon Copycat pastaj ju fitoni aksionet më të lartë pasi ajo është një simbol top-vlerësuar.

Luaj Tani

përmbledhje

Kjo është një nga lojërat më të gjallë dhe me metrazh të pasur që ju mund të luajë në çdo Top Slots Casino faqe. Grafika dhe animacion në lojë të mbajtur ju argëtuan të gjithë seancën tuaj.