Sam On The Beach

This fantastic slot is one of the most popular free online casino games. With 5 reels and 243 mënyra për të fituar atë ka grafikë mahnitëse dhe të reja dhe një gameplay shumë interesante. Tema është e bazuar në elektrike Sam dhe familja e tij shijuar në plazh Karaibe. Join fun e tyre dhe ju mund të fitojë shumë shpërblime shumë.

Play Now

Për zhvilluesit e Sam On The Beach Slots

Studiot ELK janë zhvilluesi i kësaj loje të bukur dhe shumë të reja slot. Edhe pse kjo zhvilluesi është e re në biznes, por ata kanë impresionuar të gjithë me lojrat e tyre të mahnitshme dhe grafikë mahnitëse. They have worked for lots of free online casino games providers and also some very big casinos.

About the game

Ky vend i caktuar ka 5 reels and 243 mënyra për të fituar kështu që ju nuk do të lënë këtë vend i caktuar pa fituar diçka. The graphics janë shumë të qarta. Dhe simbolet janë bërë të bukur. Plazhi dhe deti blu në sfond do të bëjë që ju doni të shkoni në plazh. This game is available to be played on various online casinos as one of the free online casino games. Simbolet lartë që paguajnë janë familja Sam duke përfshirë gruan e tij Sandra, vajza e tij Maggie dhe vëllai i tij Ted. Simbolet me vlerë më të ulët përfshijnë gaforre, BalkanWebs, starfish. Ka disa karakteristika të bonus si Spin Beach Memorial- Ky tipar është shkaktuar kur ju tokës të gjithë katër anëtarët e familjes në një rresht. Ju do të shpërblehet me rrotullime falas dhe të gjithë anëtarët e familjes do të kthehet në eger shkop për pjesën tjetër të rrotullime falas.
Simboli shpërndaj është një zile ari që tingëllon sa herë që tokat në rrotullën. Nëse ju e tokës 3,4 or 5 nga këto këmbanat, ju do të merrni 5, 10 or 15 free spins. Çdo topa më shumë se tokës në mbështjell tuaj gjatë Lirë Spin Feature do të ju jap një rrotullim të lirë.
Gjithashtu në qoftë se ndonjë prej anëtarëve të familjes të tokës gjatë Lirë Spin Feature ata të ju jap trajton elektrike si trajtojnë Electric Sam është se në qoftë se tokat gjatë funksion, ajo do të kthehet në ngjitet egra. trajtojnë Sandra është se ajo do të rrisë shumëzuar deri në 10x. Nëse tokat Ted gjatë funksion ju jep 2x ose 3x shumëzuesit. Nëse Maggie tokat në rrotullën që ajo hap larg simbolet e vlerë më të ulët dhe simbolet e reja të shfaqet.
Bast minimale shkon nga 20p në £ 100.

Summary

Kjo lojë nga studiot Elk do të ju amaze. Ai ka gjithçka që një person pret nga një lojë online slot: grafika e madhe, gameplay qetë, Karakteristika të mahnitshme dhe një pagim të lartë. To add to this the slot is available amongst various free online casino games at various online casinos. Kështu që ju mund të luajë edhe atë për të lira!

Play Now