Jungle Spirit: Call i egër

Shkoni në një ekspeditë që jeton në xhungël në Jungle Spirit: Call i egër vend i caktuar. Thellë brenda xhungël, ajo është e lagur, lagësht dhe shtëpia e shumë kafshëve të rrezikshme dhe tingujt frikësuese. This mobileslots nga NetEnt është një pesë mbështjell dhe 243 mënyra për të fituar slot.

About the Developer

Play Now

This mobileslots është zhvilluar nga NetEnt. Kompania ka qenë duke krijuar lojëra që nuk janë vetëm zbavitëse, por edhe vijnë me grafikë të ndritshme dhe karakteristika të reja.

About the Game

Pesë reels dhe 243 to 1,024 mënyra për të fituar slot, this mobileslots është lojë në të gjitha pajisjet nga 20p për 100 per spin. Grafikë të shkëlqyer 3D i vendosur në një xhungël ku natyra e egër vjen gjallë. muzikë sfondi mund të jetë rreh energjike apo tingujve relaksuese natyrës. Pesë kafshë të ndryshme janë simbolet në rrotullat. Këto janë krokodilat, mbart, cobras, elefantët, dhe tigrat. Simboli vlera më e lartë është tigër i cili do të japë 150 monedhat për pesë në një linjë pagese. Simbolet e ulëta paguajnë janë rrushi mbuluar luajnë kartat A, K, Q, J, and 10.

Karakteristika të tjera përfshijnë:

  • Symbol Zgjerimi- Çdo simbol në lojë përjashtuar shpërndaj është shënuar nga fluturat. Nëse ndonjë simbol shënuar me një flutur është pjesë e një combo fitues, simboli do të përhapet për të mbushur të gjithë mbështjell.
  • Butterfly Boost- Ky funksion mund të nxitet rastësisht në lojë bazë. Butterflies valëvitet në lidhje me makinë dhe u përhap një deri në pesë simbole që janë në rrotullim fitues.
  • Free Spins- Tre ose më shumë ikona lule shfaqen kudo në lojë bazë do të shkaktojnë këtë funksion. Ju gjithashtu mund të fitojë 15 times your stake bonus if you land four scatters. But, në qoftë se ju tokës pesë shpërndan, you are awarded 50 herë bonus tuaj të aksioneve. Pasi të keni shkaktuar këtë funksion, ju merrni për të luajtur me 1,024 ways to win. Atëherë ju duhet të zgjidhni ndonjë nga pesë simboleve të kafshëve. Kafsha që ju zgjidhni do të jetë simboli i vetëm më e lartë vlera në rrotullat gjatë rrotullime falas. Të pesë kafshëve të vijë me një numër të caktuar të rrotullime falas dhe pa vishet më të lirë mund të retriggered.
  • Tiger jep katër rrotullime falas
  • Elephant jep tetë rrotullime falas
  • Bear jep dymbëdhjetë rrotullime falas
  • Crocodile jep gjashtëmbëdhjetë rrotullime falas
  • Cobra jep njëzet rrotullime falas

Summary

Play Now

Jungle Spirit: Call i egër është një medium për të lojës së lartë grindje. This mobileslots vjen me karakteristika të madh bonus dhe të duket e mahnitshme.