Maid o Money

Nevojë për disa para ekstra për të marrë deri në pranverën e pastrimit që është e vonuar? Telefononi deri çupë o Parave, i cili ofron shërbimin e saj të pastrimit për një çmim nominale. In fact, ajo është shquar për të që rastësisht shkaktuar lojëra bonus, me të cilën ju mund të fitojë të holla të lehtë.

Çupë o simbolet e parave

Çupë efikas është në një zbavitje pastrimit dhe do të ju lejojnë të fshij të gjitha fitore. Ajo do të bëjë të lehtë për ju për të fituar 1,000 Monedha vetëm për të lënë 5 e saj shfaqen në rrotullat. Armatosur me saj makinë përparëse të holla dhe të holla pluhurave; ajo është duke pritur për të provoni në këmbë të kuqe dhe diademë. Simboli poker nga nëntë deri ACE, janë simbol të tjera që janë parë në 5 reels.

Game Features

Çupë o Paraja është një 5 reel 25 payline game. Kjo është një holla duke e bërë lojë slot. Tre lojëra bonus shkaktuar rastësisht, duke përjashtuar wilds zakonshme dhe rrotullime falas; çupë o lojës së parave ka të gjitha. Watch animacion bukur e çupë trim në veprim si ajo shkon në lidhje me biznesin e saj të pastrimit.

Wilds: The Maid o Paraja është e egër që do të zëvendësojë simbol tjetër në rrotullat. Ajo është urrejtës për të zëvendësuar simbolin qese dhe logon e lojës.

Scatters: The Maid dobishme o Paraja është duke bërë ju një shërbim të madh. Ajo është cleverly duke përdorur aftësitë e saj pastrimit të shkaktuar tre jashtëzakonisht të mirë paguar tipar bonus të lojës.

Cashpot është ajo ku ju mund të rrisë bankroll tuaj duke tri herë, kur simboli Bag shfaqet në rrotullat. Jo vetëm ajo, ju mund të vazhdojë të luajë në Feature Cashpot. Kjo do të shtojë në Cashpot tuaj personale gjatë 10 rrotullime falas ku të gjitha fiton dyfishohen. Ju duhet të gjejnë 3 i logos simbol ose 1 Simboli qese dhe 2 logo simbole për të shkaktuar këtë funksion. Çdo herë simboli qese shfaqet gjatë shfaqjes së lirë, ajo do të shtojë në Cashpot.

Gjatë luajnë tuaj lojë, bonus Paraja çupë e rrumbullakët është loja më e pritura bonus. Me këtë lojë shkaktuar rastësisht pas çdo rrotullim, ju mund të bëni çupë goxha t'ju çojë në fitore të madhe që është e mundur në lojë. Ajo do të ju lejojnë të luajë ndonjë një nga tre ndeshje.
Roaming Wild - Ajo do të ecin mbi rrotullat dhe shtoni simbole shtesë të egra.

Wheel Money - Ajo do të tjerr një rrotë që çon në fitore çastit.

Ladder Cash - Me një lëvizje e lehtë e dorës së saj, ajo do të bjerë monedhave për të bërë ju të rritet deri në shkallë të holla. Nëse ajo humbet monedhë, ju do të kthehet përsëri në lojë bazë me vetëm fiton akumuluar.

Gamble Feature:
The Maid o parave është miqësore dhe bujare të një defekti. Grab shumëzues të dyfishtë apo të katërfishtë për marrjen me mend tuaj në ngjyra kartë apo kostum kartë saktë.

Min / Max Bet per spin (£/$/€): 0.01 – 2.0

Jackpots (£/$/€): 1,000 coins (base game)

Closing thoughts

Pjesa tjetër e siguroi se Maid o Paratë do të bëjë një spastrim të pastër të rrotullat. Me çdo qoshe dhe plasë të dusted tërësisht, pastrohen dhe përfshiu, ajo do të mbledhë të gjitha fitore effortlessly dhe efikase për ju.