Kënde parajse

Shangri-La është një pesë mbështjell slot game me pesëmbëdhjetë paylines fikse bazuar në një histori mitike të Tibetit lashtë. What makes this best slots jackpot game is mind blowing graphics along with an impressive jackpot reward. Loja është vendosur në sfond të një rrymë lumi me tempullin dhe pamje malore që absolutisht duket magjike. Muzika në sfond është shumë qetësues dhe që ju ndihmon të mbajë të qetë dhe të fokusuar mendjen. Atmosfera në lojë ju merr në një botë krejtësisht të ndryshme të imagjinatës me visuals frymëzues. Për të vënë baste tuaj, ju mund të zgjidhni nga aq të ulët sa 20P dhe të shkojnë deri në maksimum të lojës prej £ 90 për rrotullim.

Play Now

Rreth zhvilluesi i Shangri-La

Kjo magjike slots lojë më të mirë çmim i parë është zhvilluar nga NextGen (NYX), një markë e njohur zhvillim kazino me më shumë se dy dekada përvojë. Ata kanë krijuar qindra kategori të ndryshme të lojrave kazino që i ka bërë ata një nga dhjetë kompanitë më të lartë në botë.

About the game

Kjo është një prej më të mirë lojës slots çmim i parë kur është fjala për cilësi të lartë graphics dhe tingujt. Ka disa simbole të mrekullueshme të tigrat e bardhë, elefantët, rhinos, tempull, thikë dhe lotus lule. Simboli i lartë paguar nuk është tjetër veçse tigër fuqishme bardhë që bërtet me një numër fitues i 500 herë Kunjit. Për të marrë këtë ju duhet të keni pesë simbole të gjithë linjë pagese fortë, e cila është në radhën qendra në rrotullat. Simbolet e ulët paguajnë janë të luajnë kartat diamant, lopatë, zemra dhe klub që duken si gemstones. Ka shtatë simbole bonus në këtë lojë dhe ata janë tre simbole të ndryshme të vajzës dhe katër objekte ovale formë.

Features egra: Fotografia e një vajzë e bukur në një kornizë është simbol i egër dhe mbulon për të gjitha simbolet bazë. Përveç kësaj, një foto me një kornizë zjarr të ndezur rastësisht duket si e egër për të ofruar kombinimet më fituese. Ekziston edhe një mundësi e bërë pirg egër, ku një figurë e tërë e vajzës duket për të ofruar më të mira fitore.

Scatter Feature: Rrota Lutja është tipar shpërndaj i kësaj Slots lojë më të mirë çmim i parë dhe tre ose më shumë nga ajo shkakton karakteristika bonus. Pesë të këtij simboli nëpër një linjë pagese gjithashtu shkakton bonus çmim i parë ku mund të merrni 3000 coin fiton. Kjo mund të merrni e madhe në qoftë se ju jeni duke luajtur me baste me vlerë të lartë.

Play Now

Summary

Me grafikë të mbetet në mendje dhe simbolet ngjyra, kjo e mirë slots lojë jackpot ofron një shumëllojshmëri të karakteristika bonus ju mund të fitojë nga. Kjo është me të vërtetë loja më e mirë për të provoni nëse ju jeni deri në marrjen e disa paratë serioze.