Duck lerosur

Nëse e doni shikuar karikaturë tregon atëherë ju patjetër do të duan Donald Duck me Outlook qesharake dhe zë. Duck lerosur është një pesë lëkundet Slots lojë të bazuar në familjen e rosave vizatimor. Ju mund të luajnë këtë mirë slots bonus faqe Loja me e saj 25 paylines fiks. Sfond i kësaj loje është i animuar liqeni me lule zambak uji dhe një bretkocë në një fletë. Muzika Stili cartoon në sfond ju mban argëtuan vazhdimisht. Ka disa karaktere me të vërtetë qesharake si simbolet e lojës që të shtoni një element fun për të rrotullat. Kufiri bast në këtë lojë është vendosur me një minimum prej 25p dhe max është £ 250 per rrotullim.

Play Now

Rreth zhvilluesi i Duck lerosur

Ky stil mrekullueshme cartoon që ju mund të luajë në tuaj mirë slots bonus faqe është zhvilluar nga NetEnt. Një emër markë popullor në industrinë e lojërave të fatit me qindra e lojrave kazino të krijuara për përdoruesit në linjë.

About the game

Në këtë kartonave bazuar slot lojë funny, ju mund të gjeni simbolet e familjes së rosave. Një njeri i biznesit rosë mashkull, një rosë shtëpiake, një rosë teenaged dhe vëllai i tij i vogël, një rosë ri. Playing kartat në predha vezë të thyera janë simbolet vlerë më të ulët të kësaj loje që ju mund të luajë në mirë slots bonus faqe. Duck mashkull paguan të lartë me 400 herë në pesë të llojit të vet në një linjë pagese. Ka dy simbole bonus në lojë dhe ata janë një bibë e shëmtuar dhe një tjetër simbol bonus.

  • Bonus Wild: Simboli i shëmtuar rikë është tipar i egër i kësaj loje dhe ajo mbulon për të gjithë të tjerët. Kur ajo shfaqet në një kombinim fitues, simboli rritet një rosë i gjatë dhe të bukur për të mbuluar të gjithë mbështjell. Kështu ju mund të presin këto fitore të mëdha me simbolet më të egra. Gjatë rrotullime falas, të egra duket si zgjerimin e egra, egër të rregullt dhe kolosale të egra që mund të mbulojë tre lëkundet gjithë.
  • Scatter Feature: Ka një logo me rrotullime falas përmendur në të dhe ajo është tipar shpërndaj. Tani që ju e dini se çfarë ajo bën, ju duhet të dini se si ajo e bën. Kur ju të luajnë këtë vend i caktuar në tuaj mirë slots bonus faqe, ju do të vini re tre simbolet shpërndaj zhbllokuar disa karakteristika bonus. Ajo mund të japin ndonjë një nga pesë karakteristika që gjithashtu përbëhet rrotullime falas nga gjashtë deri në pesëmbëdhjetë.

Play Now

Summary:

Kur ju të luajnë këtë lojë mbi të mirë slots bonus faqe, ju do të përjetojnë kënaqësi së bashku me fitore të ndryshme bonus.