Teatri i natës

Kush nuk dëshiron të marrë humbur në një pyll magjepsur mbushur me magji të gjallë dhe i rrethuar nga misteri? Well, në qoftë se kjo është pikërisht ajo që ju do të merrni në Teatri i natës slot game vendosur në sfondin e pyjeve magjike mbushur me lule shumëngjyrëshe dhe të ndritshme fireflies. Një intensive jungle beat muzikë duke luajtur ngadalë në sfond ofron një efekt shërimi dhe shton vlerë për të gjithë temën, si dhe. Me shumë surpriza dhe karakteristika bonus, ju jeni të sigurt për të fituar aksione të mëdha parash me bast limite nga £ 0.25 në një maksimum prej £ 250 në këtë telefon celular kazino asnjë bonus depozitë game.

Play Now

Rreth zhvilluesi i Teatrit të natës

Zhvilluesi i kësaj telefon celular kazino asnjë bonus depozitë Loja është e (NYX) Gen Next, një emër popullor markë në mesin e komuniteteve të kumar online në të gjithë botën. Ata kanë krijuar qindra e lojëra elektronike lojëra secili me një temë unike dhe karakteristika të mrekullueshme bonus për t'ju ndihmuar të fitojë të holla të mëdha.

About the game

Në këtë magjike telefon celular kazino asnjë bonus depozitë Loja ka shumë simbole të mrekullueshme për të bërë lëkundet duken tërheqës. Simbolet bazë janë një zog me gaz, një flutur me ngjyra të ndezura gjelbër, dhe cute lule të ndritshme rozë. Zogu është i lartë simboli paguar me katërqind herë rrezik për pesë landings simbol nëpër rreshtin e mesme në slot. Simbolet vlerës më të ulët janë të përfaqësuar nga luajnë kartat simbolet e zemrës, diamant, lopatë dhe klubi, të gjitha në format e xhevahireve të çmuar ngjyra që duken shumë mbresëlënëse. Nuk është vetëm një simbol bonus në këtë lojë dhe kjo është një kornizë e zbukuruar ari me 'egër' të shkruar mbi atë në ar të kulluar.

  • Feature Wild: The ornamented golden frame is the wild symbol of this game and it can appear only on reels four, three and two. This symbol is a substitution for all the other symbols of the game, thereby providing increased chances of winning combinations.
  • Firefly Spins: This is the feature in this telefon celular kazino asnjë bonus depozitë Loja është shkaktuar kur të tre landings e egër simbol ndodhin gjatë lojës bazë. Ju janë dhënë gjashtë rrotullime falas dhe mbështjell tretë gjatë këtyre vishet bëhet ngjitet me simbole të egra bërë pirg. Gjatë çdo rrotullim, pak ose më shumë simbole janë konvertuar në simbol të egra shumë, dhe kjo e bën rrugën për ato fitoreve të mëdha.

Play Now

Summary

Nëse ju doni të bëni të holla të mëdha me pak investime atëherë kjo telefon celular kazino asnjë bonus depozitë lojë është definitivisht lloji ju nuk doni të humbasë.