Hong Kong Tower

Nëse e doni qytetet e mëdha metro, sidomos nga destinacionet ndërkombëtare, atëherë ju do të love Hong Kong Tower slot lojë të bazuar në kullat më të larta trefishtë në të gjithë Kinës. kjo 5 mbështjell lojëra elektronike Mobile Loja është vendosur në sfondit të pamje të bukur të qytetit poshtë kulla e lartë. Ngjyra është e gjitha blu me dritën jashtezakonshme natës që plotëson temë. Zhurma e erës defekt dhe lëvizja e trafikut të zënë poshtë me tingujt e sirenave të shpeshta të policisë të bëjë që ju mendoni që ju jeni duke qëndruar në krye të këtyre kullave. Loja është luajtur me sasi të bast prej £ 0.20 dhe një maksimum për shëtitje e që shkon deri në £ 100.

Luaj Tani

Rreth zhvilluesi i Hong Kong Kulla:

Zhvilluesi i kësaj lojëra elektronike Mobile Loja është ELK lojrave, një lider të reja në industrinë e kazino që ka prodhuar disa lojëra kreative për përdoruesit në linjë. Të gjitha lojrat e tyre janë të njohura dhe ka luajtur në disa vende kazino dhe Apps celular nga përdoruesit në mbarë botën.

Për lojë

Lojë simbolet e kësaj lojëra elektronike Mobile përfshijnë një ari 7, një diamant blu, një lule zambak uji dhe një pemë Bonsai që formë të lartë simbolet bazë vlera e çarë. numër 7 në ari është paguar lartë me 1500 herë Kunjit me 5 landings simbol në një linjë pagese. Ka pesë simbole të rastit ngjyra kineze që janë ato me vlerë më të ulët. Loja logo bashku me blu & kuqe Yin-yangs përfaqësojnë simbolet bonus të lojës.

  • Misteri Feature Symbol: Kur tre nga loja logo simbolet shfaqet në një formacion bërë pirg për të mbuluar mbështjell, ajo sillet për të zbuluar një tjetër simbol. Ajo gjithashtu mund të zbulojë në blu yin-yang dhe kur kjo ndodh, ju merrni për të luajtur nivelin bonus bashku me 2 jetën shtesë për çmim i parë të fituar mundësi.

Luaj Tani

  • Bonus Lojë Hyrja: E kuqe yin-yang është simbol shpërndaj dhe tre ose më shumë për ulje të tyre shkakton lojë bonus. Katër landings ju jap lojë bonus hyrjes me një jetë ekstra dhe pesë ulje me 2 jetën shtesë për të luajtur raundet çmim i parë.
  • Rrota e qiellit: Kjo është lojë çmim i parë i kësaj lojëra elektronike Mobile lojë ku ju merrni për të tjerr një rrotë gjigante me një numër të kunjeve të përmendura në atë. Ka tre nivele në këtu; niveli i parë ju ofron një fitore max e 2000 herë kunji ndjekur nga 10,000 herë kunji në nivelin e dytë dhe nivelin e tretë dhe të fundit ofron një shans për të fituar një dajak 50,000 herë shumën tuaj.

përmbledhje:

kjo lojëra elektronike Mobile Loja ofron numrin më të madh aksione të fituar së bashku me disa karakteristika bonus ju mund të përfitojnë nga. Ju patjetër mund të shpresojnë për të fituar disa para të mëdha në qoftë se ju të luajnë disa rrotullime në këtë slot.