Snowflakes

Ky pesë mbështjell njëzet linjë pagese slot nga NextGen Gaming bukur ilustron të ftohtë, ajër të pastër dhe snowflakes. Nuk është e mundur për të gjetur dy snowflakes identike por fatmirësisht jo në këtë lojë të ftohtë, ose do të ishte e pamundur për të krijuar të fituar combos. Kjo lojë është në dispozicion për të luajtur në jo 1 Slots Sites.

Rreth Developer

Luaj Tani

Snowflakes është zhvilluar nga Nyx (NextGen) dhe është në dispozicion për të luajtur në jo 1 Slots Sites. NYX dhe NextGen Gaming janë të njohur për krijimin e përmbajtje të pasur, Me cilësi të lartë casino software. Kjo përfshin risi NextGen e në planet e lojës në të gjitha formatet e Nyx llotari, Bingo dhe kazino module.

Për lojë

Kjo është një pesë mbështjell me tri radhë çarë dhe vjen me njëzet paylines fikse. Ky vend i caktuar mund të luhet në jo 1 Slots Sites. Kjo lojë është në dispozicion për të luajtur në celular, tabletë dhe desktop nga 30p në £ 600 per rrotullim. Të reels janë transparente dhe janë të vendosur kundër sfondit të ftohtë e një peizazh joshës me dëborë nën një qiell të mbushur me yje. Snowflakes janë lundrues butësisht poshtë afrohet terren. Snowflakes projektuar detajisht të ngjyrave të ndryshme dhe harton janë simbolet në rrotullat. Një ikonë ngrirë Wild është e egër dhe do të zëvendësojë çdo gjë për të bërë fituar combos. megjithatë, ajo nuk do të zëvendësojë shpërndaj cili është një ikonë e ngrirë shpërndaj.

Karakteristika të tjera të kësaj loje përfshijnë:

  1. rrotullime falas- Shkaktojnë këtë funksion duke u tre ose më shumë të ikonës multicolour shpërndaj. ju merrni 7 rrotullime falas për 3 shpërndaj, 10 rrotullime falas për 4 dhe më në fund, 15 rrotullime falas për 5 shpërndan. simbole të egra që shfaqen në rrjedhën e këtij funksion të qëndrojnë të fiksuara në vend deri në këtë është e gjatë. Ju gjithashtu mund të shkaktojë më shumë rrotullime duke marrë më shumë shpërndaj gjatë funksion.
  2. Icy Wilds- Ky funksion mund të aktivizohet në mënyrë të rastësishme, pasi çdo rrotullim. Çdo mbështjell është shtuar me deri në një ikonë të egra për të ju ndihmuar me disa fitore më të mëdha.
  3. Wind Wild- Wilds janë shtuar në këtë funksion të ngjashme me Icy Wilds përjashtim këtu ata janë shtuar në kohën e rrotullimit në vend në fund të një rrotullim.

përmbledhje

Luaj Tani

Një lojë shumë të atmosferike, Snowflakes vjen me grafikë mahnitëse, soothing soundtracks and many bonus features that you can aim for. It gives a high payout of about 96.58% për lojtarët dhe është në dispozicion për të luajtur në jo 1 Slots Sites.