Cherry Blast

Cherry Blast është një e mirë nuk ka lojëra elektronike depozitave bazuar në temën e fruta të freskëta dhe ngjyra. Kjo lojë është një kujtesë të përsosur që ju duhet të konsumojnë fruta të qëndrojnë të shëndetshme. Loja përmban fruta ekzotike dhe ushqyese që duken shumë tërheqëse në rrotullat. Ky pesë reels slot lojë ka njëzet Bet-mënyra që ofrojnë kombinime të ndryshme fituese. Të lëkundet janë të vendosur në sfond të një muri Teal abstrakt që rrit bukurinë e simboleve. Nuk është një muzikë e shpejtë optimist në sfond për të mbajtur ju energji gjatë gjithë rrugës. Bast këtu fillon me një vlerë prej £ 0.20 dhe Max është vetëm £ 40 per Gjiro. Pra, një vend i caktuar përsosur buxheti për të gjitha llojet e lojtarëve.

Play Now

Rreth zhvilluesi i Cherry Shpërthimi

Kjo ngjyra nuk ka lojëra elektronike depozitave Loja është zhvilluar nga Iron Dog (NYX). Një slots krijues zhvillimin e kompanisë me aftësi në teknologjitë e ndryshme të lojrave që e bën të mundur që ata të mbështetur pajisje të ndryshme të lëvizshme. Kështu që ju mund të luajnë lojrat e tyre, ndërsa në lëvizje.

About the game

Simbolet e kësaj nuk ka lojëra elektronike depozitave lojë janë luleshtrydhe, Kiwis, plums, lemons, shalqi, 7S kuqe, këmbanat e artë dhe qershi binjake artë. Simboli i lartë paguar është qershi artë që paguan 1000x në rrezik tuaj. Për të fituar që ju duhet të tokës pesë prej llojit të tij nëpër një linjë pagese. Specialiteti i kësaj loje janë karakteristika bonus sepse ka tetë prej tyre. Një Apple nga lojë PC Pacman, mburoja e kuqe dhe jeshile mbretërore, ylli i kuq, Kurora e kuqe dhe jeshile mbretërore, bombë binjak qershi dhe një bombë e vetme qershi janë shpërblimet.

  • Cherry Bomb Bonus: Simboli i bombës qershi mund të tokës vetëm në qendër të mbështjell mesme. Kur duket ju mund të merrni ndonjë nga katër karakteristika. 3 simbolet shpërndaj, deri në pesë Wilds, rrotullime falas ose ndonjë bonus tjetër e lojës. Bomba binjak qershi është simboli që shfaqet vetëm gjatë rrotullime falas dhe ju çmime me karakteristika të ngjashme.
  • Dash Bonus: Kur ju e tokës simbolin Apple tri herë gjatë një shëtitje në këtë nuk ka lojëra elektronike depozitave game, ju janë marrë në një nivel bonus. Kjo është e ngjashme me të lojës Pacman dhe ju duhet të zgjidhni nivelin e vështirësisë nga 1 to 5. Niveli Vështirësia më e lartë ka shpërblime më të mira se ato të ulëta.
  • Wild dhe Scatter: Kuqe dhe kurora e gjelbër përfaqëson të egra dhe të shpërndaj simbole respektivisht. Wild mbulon për të gjitha simbolet përveç shpërblimet. Scatter ju jep monedhë fitore e 80x mbi tre ulje simbol.

Summary:

Play Now

Me një numër të karakteristika bonus dhe grafika ngjyra, this nuk ka lojëra elektronike depozitave Loja është slot mirë dobishme. Me një RTP së 94%, ju mund të fitojë shpërblime të ndryshme të lartë të kunjeve.