Tianlong

This is a 5 reel and 10 paylines free spins slot machine game. Ajo ka një temë kineze mitologji të fokusuar në një dragua mitik fluturues. Ky vend i caktuar është mbi të gjitha rrotullime falas dhe të egër funksion të ri-tjerr. Duke qenë një vend i caktuar me sy të bukur me karakteristika interesante kjo slot është një trajtojnë të plotë të mbushura.

Play Now

Për zhvilluesit e Tian Long Slots

Kjo slot fantastike është zhvilluar nga një laborator të vogël të kompanisë software zhvillimin Games. Founded in 2008 kjo kompani e specializuar në i-Gaming. They have been developing free spins slot machine game from 2013 dhe janë duke bërë një përparim të dukshëm. Ata janë aktivisht zhvillimin lojëra për shumë emra të mëdha në biznes.

About the game

Tema mitologjike bazuar në një dragua fluturues krijuar bukur. Sfondi është e mbushur me pemë qershie dhe fonogram është shumë i relaksuar. Because this free spins slot machine game has a mythological theme the symbols are bonsai trees, pebbles, lule, male, rruaza dhe faltore.
Simboli i egër është dragon dhe vetëm tokat në tre rrotullat e mesme që: Nuk u 2,3&4. Ajo mund të zëvendësohet për të gjitha simbolet përveç shpërndaj cila është një feniks. Karakteristika përfshijnë bonus:

  • Free spins- kur të tokës tri phoenixes në mes 3 lëkundet ky tipar është shkaktuar. Ju do të jepet 15 rrotullime falas gjatë kundër të cilit fiton do të dyfishohet. Nëse ju e tokës 3 ose më shumë nga këto të shpërndara gjatë rrotullime falas, një l re egër- tjerr mund të ndodhë më shumë rrotullime mund të jetë shkaktuar nga ulje më shumë se tre shpërndan.
  • Zgjerimi Wild Refuzuar- Sa herë që të egra shfaqet në rrotullat ky tipar është shkaktuar. Çdo mbështjell përmban simbolin e egër do të ndalet dhe simbol të egra do të plotësojë të gjitha pozicionet. Të gjitha fiton do të paguhet dhe do të merrni një rrotullim të lirë. Nëse ju tokë një egër gjatë vazhdueshme ri-rrotullime, kjo do të shkaktonte funksion përsëri.

Madhësia minimale bast është 10p dhe madhësia maksimale bast është £ 250. This free spins slot machine game can be played on various platforms including your laptops, tableta dhe celularët tuaj.

Summary

Grafika e bukur e këtij vend i caktuar do të fryj mendjen tuaj. Dhe, edhe pse kjo mund të duket slot zbutës për ju, karakteristikat e tij janë interesant. This free spins slot machine game is all about re-spins and you will get lots of them. Kjo lojë ka një apel vizuel dhe një gameplay mahnitshme. Të gjitha gjërat në një lojë fati bërë atë vlerë të gjithë kohën tuaj dhe të holla.

Play Now