Fortune Divine

Nga bollëk e bonusit dhe karakteristika, Divine Fortune Slots Bonus pagesë dhe karakteristika janë një e mirë dhënë ndonjëherë nga ndonjë kazino online. Ata që kishin bërë këtë të mundshme janë zhvilluesit në Net Entertainment. Ata duket se kanë krijuar këtë vend i caktuar nga pitching në të mirë opsionet ndonjëherë fatit në ndonjë lojë online kazino. Ka të tjera lojëra elektronike greke-themed nga zhvilluesit të ndryshme, por Fortune Hyjnore domosdoshmërisht do të përcaktojnë një përvojë të ndryshme të lojrave për ju.

Rreth zhvilluesi i lojëra elektronike Fortune Divine

Play Now

Karakteristika dhe opsione të bonus të tilla si Fortune Divine Slots Lirë Bonus mund të vijë vetëm nga një zhvillues që ka një repertor të barabartë ose më mirë si zhvilluesit NetEnt. Degët e kësaj kompanie janë të përhapur në të gjithë botën. Ajo është në këtë biznes të zhvillimit të softuerit për lojra kazino që prej 1996 dhe ka impresionuar me të vërtetë lojtarët me shumë lojëra të shkëlqyer me kalimin e kohës.

About the Game

Fortune hyjnore është një standard 5 reel slot with 20 paylines. Divine Fortune Slots Pa pagesë Bonus karakteristika e bëjnë këtë slot një artist i vërtetë. Ju do të duan të shohin të kërcejnë bardhë kalë në gëzim në funksion të egër të zgjeruar. Kjo ndodh kur Wilds bërë Wilds mbulesë për shkak të lojëra elektronike Falling Feature Wild. Në funksion të egra Falling, çdo lojtar është dhënë një të lirë të ri-rrotullim sa herë që të egra shfaqet në rrotullat bie në një vend poshtë. Kur simboli në poshtë është përsëri një simbol të egra, malet e egra veshësh apo Wild në funksion egër është aktivizuar. Më tej për të mbajtur të pushtuar në rrotullat, që ju të merrni një rrotullime falas shkaktojnë. Kur 3, 4, or 5 shpërndan shfaqen kudo në rrotullat, kjo ju jep 4, 8, and 12 rrotullime falas çast.

Pegasi ose kalë i bardhë është e egër. kandil deti, Nemean Lion, Minotaur, dhe Phoenix janë simbole të tjera së bashku me simbolet e rregullt me ​​letra playing nga A-J.

3 monedha ari do të shkaktonte lojë çmim i parë për ju, ju shpie në një ekran tjetër përsëri me 5 reels. Ju mund të fitojnë të madh me karakteristikat e çmim i parë. Ajo mund të shumohen shumën tuaj deri në 200 times.

Varg bast fillon nga 20P një rrotullim deri në një maksimum prej £ 100 per tjerr drejt një linjë pagese.

Play Now

Summary

Lojtaret marrë një trajtojnë të menjëhershme për të parë ndeshjen e Divine Fortune Slots bonus falas në lojë. Të teknologjisë dhe animacione të përdorura nga NetEnt janë me të vërtetë të lavdërueshme. Sfondi dhe fonogram janë të gjitha të sinkronizuar mirë me temën krijuar një atmosferë intriguese për lojë lojtar.