Riches ylber

Riches ylber është një shtesë në listën e gjatë të lojëra elektronike online të cilat ofrojnë disa kombinime dinamike ngjyra bërë rrotullat duken si të gjallë si një ylber të vërtetë. Duke u nisur nga Nyx, this game has its quality graphics which make people forget that it is just another visual slot. Ju keni të drejtë të aksioneve në mes 20P një rrotullim në 500 £ me një çmim i parë të 500. Nuk është një sasi të madhe në krahasim me lojëra elektronike të tjera, por me vlerë duke i dhënë një provoni!

Play Now

Ride në ylberit me Pa pagesë slot Rainbow Riches

Pa pagesë slot Rainbow Riches vjen si një pesë reels slot ofron njëzet paylines. Ajo është projektuar me një temë irlandez së bashku me mbështetjen e simbole të ndryshme. Vlerat kartë 10, J, Q, K, dhe A dhe logo të çarë të vijnë së bashku si simbole standarde. Me këtë, loja ka një element fruta makinë të stilit të cilat shpesh i jep një të vërtetë të tillë të ndjehen në të duke e bërë atë më të mirë Pa pagesë Rainbow Riches Slot.

Një monedhë ari stoli përshkruan simbolin e egër e cila ju ndihmon të formojnë kombinimet fituese. Të tre simbole bonus të lojës janë një Wishing Well, a pot flori dhe leprechaun bezdisshëm.

Bonus Features

Për shkak të bonuseve të saj emocionuese, this Pa pagesë Rainbow Riches Slot ka fituar shumë dashuri vetë. Një prej tyre është rruga për pasuri Bonus. Për të shkaktuar këtë bonus, ju vetëm duhet të tokës tre simbole Leprechaun shpërndaj kudo në pikëpamje. Ekran i ardhshëm do t'ju tregojë një rrugë të plotë të vlerë etiketuar në një rrota e fatit. "Spin" button do të fillojë rrota për ju. Clicking on ‘Collect’ will collect the number which has been landed over the reels. Çdo numër në mes të 1-6 do të vendosë çmimin për ju.

Wishing Well bonus është një tjetër bonus. Ulje tre ose më shumë uruar Wells do të shkaktojnë këtë bonus për ju. After this, ju do të duhet të zgjedhin një nga puset nga ekrani hapur dhe edhe atëherë do të zbulojë shumëzues për ju.

Bonusi i dytë është Pots Of Bonus Gold. Me ulje tre enë prej ari në rrotullat dy, tre dhe katër që do të luajnë këtë bonus. Dy pots e vlerave të ndryshme do të shfaqet mbi ekran e cila do tjerr rreth kokën e një Leprechaun-së. Ato mund të jenë Gold, Argjend ose Bronze. Tenxhere e cila do të tokës mbi shigjetën do të jetë çmimi juaj.

Play Now

Ngjyrat janë përcaktuar për ju!

Kjo Rainbow Riches Slot lirë ka muzikë magjik së bashku me disa grafika stoli do të bëjë që ju të pyesni për më shumë nga ajo. Shpërblimet do të jetë shkaktuar rregullisht lejuar ju që të marrë disa shuma të rëndë në shtëpi. A nuk dëshironi të dini se çfarë ngjyrat e ylberit kanë fshehur për ju?