Jetojnë automatik Roulette

Ruletë nuk ka nevojë për hyrje. Ruletë ka qenë në pushtet në botën e kazinove si një mbret që nga fillimi i kazinove. Të gjithë lojtarët kazino do të pajtoheshin se UK Roulette Jetojnë Bonus është më e mira kazino lojë ndonjëherë dhe do të jetë gjithmonë më e mirë.

Jetojnë automatik Roulette është një avancim i ruletë tradicional. Si emri thotë, kjo lojë është versioni i automatizuar online ruletë tradicional. Pjesa më e mirë është që ju mund të luajë këtë në internet Ruletë jetojnë me lojtarë të tjerë. Kjo e bën përvojën e lojrave të vlefshëm dhe jo edhe për një të dytë do të ju mendoni se ju jeni duke luajtur versionin online të kësaj loje popullore kazino.

Rreth Zhvilluesit e live Automatik Roulette

Play Now

Slot është zhvilluar nga NetEnt. Ashtu si lojë kazino, zhvilluesi i kësaj lojë kazino nuk ka nevojë për hyrje. E themeluar në vitin 1996, kjo është një nga kazino kryesore zhvilluesit e lojë me shumë pendë në kapelë e saj. Që nga e kaluara 20 vjet, NetEnt ka shërbyer në industrinë internet kazino duke zhvilluar lojërat më të mira kazino.

About the Game

Gjëja e parë që përmendet këtu është se kjo Roulette është vetëm si ruletë tradicional të tokës bazuar. Dallimi i vetëm këtu është se ju do të merrni për të luajtur këtë Bonus Kazino lojë UK Roulette në ekran të telefonit celular dhe kjo, ne vetvete, është një përvojë e mrekullueshme.

Ju do të merrni një rrotë që është i automatizuar, një tavolinë të paguajë dhe ju gjithashtu mund të bisedoni me lojtarët luajnë lojë UK Roulette Jetojnë Bonus me ju. Tabela paguajnë do të vendosin pagesa. Ruletë do të ketë 37 compartments. Lojëra elektronike do të numërohen nga 0 to 36.

Ashtu si ruletë tradicional, lojtari ka nevojë për të vënë një bast dhe nëse topi bie në vendin e duhur, ai fiton në këtë UK ruletë live Bonus. Vlerat chip janë 1,5,25,100 and 1000.

Për të luajtur live automatik Roulette, lojtari do të duhet të marr vlerën chip dhe vendin bastin duke përzgjedhur një numër ose bast varg në tabelë. Lojtar mund të vendos një brenda (bet e drejtë, bet ndarë, tre linja bast, bet qoshe, apo gjashtë linja bast) ose një bast jashtë (edhe / i rastësishëm, ngjyrë, 1-18/19-36 ose kolona).

Play Now

Summary

Jetojnë Automatic Roulette është një nga më të mahnitshme në internet kazino UK ruletë lojëra Bonus Jetojnë. Ajo është e bukur për të luajtur dhe ofron shpërblime më të mira. Kjo lojë online është një duhet të luajnë për të gjithë dashamirët e kazino.