Samurai Split

Samurai Split është një e re NextGen software fuqizuar slot me pesë lëkundet dhe njëzet e pesë paylines. kjo Slots Bonus Depozitave Loja është frymëzuar nga Kina dhe kulturën e saj Lindore. Rrotullat e këtij vend i caktuar të jenë transparente dhe janë të vendosur kundër fushëbetejat në fshatin kinez. The graphics janë goxha të mirë dhe ka theme fonogram lidhur në sfond që shoqëron lojtarët në gameplay tyre. Kjo lojë Slots Bonus Depozitave ka mospajtim të mesme dhe një mund të presin një RTP e 96.63%.

Luaj Tani
 

Dëshironi të provoni diçka të re? Pse të mos Slots Bonus Depozitave!!

Para se lojtarët të trajtuar luftën me luftëtarëve fisnike, ata janë këshilluar për të rregulluar kufijtë e tyre basteve. Lojtarët duke klikuar mbi një të vogël “monedhë” ikonë dhe të vendosur monedha madhësia e tyre që shkon në mes 0.01 në 2.50. pasi që, the “Luaj” button do të përdoren për vendosjen e lëkundet në lëvizje në bast e zgjedhur. megjithatë, Nëse ata klikoni mbi “Cilësimet” pastaj një ingranazh në anën e sipërme të djathtë, do të hapë një menu duke i dhënë lojtarëve mundësinë për të vendosur baste e tyre, ose për të zgjedhur Autoplay funksion.

Kjo lojë Slots Bonus Depozitave ka 5 icons temë të lidhura, duke përfshirë një tempull, Samurai, një shpatë, një luftëtar montuar dhe një shishkë të vogël. kurse, Lojtarët e formojnë vlerat më të ulëta.

Ikona e egër është e madhe e artë 'egër' ikonë që do të zëvendësojë të gjitha ikonat e tjera në mënyrë që të formojnë combos fituese përveç ikonën banner shpërndaj.

Features bonus

Warrior Spin

Gjatë çdo rrotullim J, Q, A dhe K mund të hiqet nga rrotullat për të siguruar lojtarët me një shans për të krijuar një fitore të madhe.

Split Symbol

Gjatë këtij tipar, arti shpata samurai vetos do të jetë në dispozicion dhe kjo mund të ndodhë në ndonjë nga tjerr presje në feta për 1 ose më shumë ikona në gjysmën e. dhe, në këtë proces, ajo do të krijojë më shumë ikona dhe potencialisht do të rrisë shanset për një fitore të mëdha i.e deri në 32 kohët e pagim standarde.

rrotullime falas

Kjo është aktivizuar me ulje 3, 4 ose 5 e ikonave shpërndaj në çdo pikëpamje në ekran për të cilin ata do të jepet 5, 10 ose më shumë të lirë vishet përkatësisht; megjithatë, nëse 5 shpërndan janë zbarkoi në makinë dhe të gjithë ata të ndarë nga samurai atëherë lojtarët më me fat janë dhënë deri në 480 rrotullime falas.

Për të përmbledhur

Luaj Tani
 

Nuk është një ndjehen cartoonish vetëquajtur me Samurai Split që shkon me temë shumë të bukur. Atje jane 3 raundet e ndryshme bonus të cilat janë mjaft interesante, si dhe të dobishme. i përgjithshëm, kjo lojë Slots Bonus Depozitave është një fitimprurës, lojë për lojë e cila ofron një vlerë çmim i parë deri në 500 Monedha në gameplay.