E pra e mrekullitë

 

E pra e mrekullitë është një lojë magjike që sjell mitin e një dëshirojnë edhe në jetë në një mënyrë krejtësisht të ndryshme. Siç pritet nga Thunderkick, kjo slot kazino telefon Loja është absolutisht fenomenale për të parë dhe gameplay është gjithashtu i shkëlqyer dhe unike.

Luaj Tani

Rreth Developer e pra e mrekullitë

Thunderkick është një kompani e lart dhe që vijnë që ka bërë tashmë ndjerë praninë e saj në industrinë e lojrave online duke prodhuar disa shumë të veçantë dhe vizualisht tërheqës software kazino. kjo slot kazino telefon Loja është një lojë të tillë të zhvilluar nga Thunderkick (NYX).

Për lojë

Gjëja e parë që është e pazakontë në këtë slot kazino telefon Loja është mungesa e ndonjë lëkundet ose paylines, të mirë të paktën në mënyrë të zakonshme. Ju shikoni një pus në mes të ekranit që ndodh të jetë e thellë në pyll, i rrethuar nga disa i madh erdhi pemë. Pusi nuk është mirë të zakonshëm, por me cilësi magjike si ajo spews nga simbolet nga thellë brenda. Ju janë të nevojshme për të marrë të paktën tre simbole përputhen në qoftë se ju doni të bëni një kombinim fitues. Ajo është aq e thjeshtë sa që. Asnjë rregull tjetër është ndjekur këtu. There are nine different stones in this slot kazino telefon Loja përfshirë të egra. Më e lartë e paguar Simboli bazë është një gur i çmuar me ngjyrë të kuqe. Koeficientet janë gdhendur edhe në gurë gri të shpërndara në bazë të pusit.

Karakteristika të tjera të këtij slot janë si më poshtë:

  • shumëzuesit- Ju duhet të marrë tre ose më shumë simbole përputhen për të bërë combos fituese. Simbolet identike do të shkëlqim për ta bërë të lehtë për ju për të njohin ato. Menjëherë pas kombinim fitues është paguar nga simbolet ngjyra të ndezura janë zëvendësuar me disa simbole të reja për të ju jap më shumë shanse për të fituar. All these recurring wins will get increasing multipliers up to 32x.
  • Fairy Feature- Ndonjëherë ju shihni një zanë të vogël duke e bërë një pamje në ekran, pasi ju keni pasur një rrotullim humbur. Zanash do të bëjë të gjitha simbolet e vetme nga ekrani zhduken. simbolet e reja do të shfaqet nga brenda pusit dhe të marrë vendin e simboleve të zhdukur duke ju dhënë një shans të dytë për të shënuar një fitore. Zanash do të rrisë shumëzuesit deri në 32 herë me çdo respin.

Luaj Tani

përmbledhje

E pra e mrekullitë është një vend i caktuar shumë inovative e cila është absolutisht e mahnitshme për të parë dhe të shpërblen edhe me fitore të shpeshta. kjo slot kazino telefon Loja vjen me një RTP mbresëlënëse prej rreth 96.5%.