Botërore Jurassic

slot Jurassic Botërore ka sjellë prapa disa nga dinosaurët tuaj të preferuar në mënyrë që të shtoni një eksperiencë emocionuese në jetën tuaj. Ky slot Jurassic Botërore është krijuar nga Microgaming dhe është frymëzuar kryesisht nga filmi tonë të dashur Jurassic Park. Për të mos përmendur, ajo gjithashtu ofron disa karakteristika emocionuese bonus të cilat ju lejojnë të fitojë sa më shumë që ju dëshironi.

Play Now

Lead dinosaurët tuaja në slot Jurassic Botërore

Ky slot Jurassic Botërore përmban pesë lëkundet së bashku me tre rreshta dhe 243 ways to win. Reels janë të dizajnuara bukur në një stil futuristic e cila është bërë nga metallics. Sfond është përshkruar nga një strukturë park-si, mjaft të plotësuar të rrotullat.

Ky slot Jurassic Botërore do të luajnë disa klipe dhe muzikë nga filmi kështu duke e bërë atë shumë më interesante.

Simbolet me vlerë të lartë janë përshkruar nga personazhet e vetë filmit i.e. Owen, Simon, Clare, dhe Nick. Simbolet më të ulët me vlerë, ne anen tjeter, janë një koleksion i llojeve të ndryshme të dinosaurëve në ngjyra të ndryshme.

logo i lojës është simboli i egër, ndërsa një mushkonjë në qelibar është projektuar si simbol shpërndaj.

Bonuset nën emrin tuaj

Ka karakteristika të ndryshme bonus ofruara në këtë slot Jurassic Botërore. Nga të cilat, first one is Wild scatters. Ajo mund të jetë shkaktuar nga ulje dy simbole shpërndaj në të njëjtën rrotullim. Kjo pastaj do të kthehet dy prej tyre në një egra, Prandaj ju dhënien e disa wilds shtesë.

Indominus Rex është tipar tjetër në këtë slot. Një krijesë gjigant do të shfaqet në mënyrë periodike në disa intervale gjatë lojës tuaj bazë. Ajo do të shumëzoj fitore tuaja deri në 1000x.

Nëse ju do të tokës tre ose më shumë simbole shpërndaj atëherë ajo do të shkaktojë një funksion pa tjerr për ju. First free spin feature is the Gyrosphere Valley which will award you 10 rrotullime falas së bashku me një shumëzues rritje në çdo jo-fitues rrotullim. Ajo do të përfundojë kur ju do të merrni një fitore. Tipari i dytë është Lab Creation. Kjo do t'ju japë me 10 rrotullime falas dhe disa simbole fituese. Këto simbole do të zhduk në një kohë në mënyrë që ju mund të krijoni disa fitore më shumë. Tipar i fundit është Raptor Den që ju jep 10 rrotullime falas dhe simbolet shpërndaj të cilat veprojnë si egra.

Play Now

Mendime përfundimtare

Kjo slot Jurassic bota është plot me veprime së bashku me një atmosferë intriguese e cila ju lejon të ketë pak argëtim të madh kohë. Playing atë për afate më të gjata, ju lejon të zgjidhni shpërblimet tuaja falas tjerr. Është vendi juaj duke i mërzitshëm? Po në lidhje me thirrjen e disa dinosaurët këtë mbrëmje?